Od 14.12.2015 to vypadá na ukončení provozu Brno BRQ - Eindhoven EIN. .

Wizzair - rušení linek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Od 14.12.2015 to vypadá na ukončení provozu Brno BRQ - Eindhoven EIN.

0

Škoda,
pro moraváky dobrá varianta spojení do Amstru.

0 Citovat

Přibyl rozpis letů i na letní sezónu 2016, takže se konec asi nekoná.

0 Citovat

Tak to wizzair zrusil ted, meli sme koupene letenky BRQ - EIN na prosinec 2017 a dneska to wizzair zrusil. Dival sem se a od listopady 2017 je Brno - Eindhoven zrusen :/

0 Citovat

Díky twiku. Může někdo s platným členstvím potvrdit zrušení i na letní sezónu od dubna?

0 Citovat

nic tam nevidiet

0 Citovat

Brno je uz uplne na odpis jako letiste, je otazka kdy prestane Ryanair z Brna litat Londyn a letiste muzou zavrit , je to skoda ,,snad alespon v Ostrave vydrzi Bergamo a ten Londyn a treba casem pribude jeste neco rozumneho na prestup , velice zajimave by bylo nejake nemecke letiste nebo alespon Brusel Charleroi

Prakticky pokud chci nekam letet po Evrope, aniz bych pouzil auto ,nebo vlak .ci bus , tak mam volbu vlastne hlavne v Milanu at uz Bergamo nebo pripadne i letiste odkud lita easyJet, nebo pak je z Prahy Brusel Charleroi, s Prahy od podzimu bude nove plno moznosti jak se osvedci v praxi ukaze cas ..,

Osobne mi vadi vysoke ceny primych letu do Irska i kdyz obcas ulovim neco rozumneho no a Londyn taky neni zadne stesti , treba budou Pardubice casove i cenove lepsi nez Praha

Hlaseni easyJetu o zalozeni splecnosti s odlety s Vidne mozna trochu prehodnoti strategii jak Wizzairu tak Ryanairu

Brna je ale proste skoda , stejne jako Ostravy i kdyz Polsko je blizko a Krakow i Katowice Ostrave utekly , Brno se zda je na tom o poznani jeste hure ..pritom ktere mesto ma letiste 20 minut ,,,treba prave to Bergamo ..Proc se nesnazi v Brne vic zustava zahadou

Jezdeni do Nemecka je zase hlavne ztrata casu pro Moravu

0 Citovat

http://zpravy.e15.cz/byznys/dopr...na-1336327

0 Citovat

Zdá se mi to nebo Wizz omezuje i Luton - PRG a od Listopadu ruší každý čt ? Neboť před dvěma dny ještě byly čtvrtky možné a dnes už nic, trochu mi začínají komplikovat život :D

0 Citovat

Je to tak, místo čtvrtečního Lutonu bude létat do Ejlatu.

0 Citovat

Mikir: neplácej, každá linka do Londýna odkudkoliv z ČR je naprosto v pohodě (viz třeba Flybe na naprosto nesmyslné letiště v Southendu), takže rozhodně z Brna se do Londýna dál létat bude.

0 Citovat

Rozklíčovat dlouhodobou strategií Wizzu asi jednoduše nejde, nezasvěcenému (mně) připadá jako "hokus pokus". A je dost dobře možné, že konec linky 2x týdně jednoduše uvolní kapacitu pro jinou linku, od které si Wizz slibuje více.

Ale je taky možné, že jsou za tím pikle Luftwaffe, ČSA a Air Tahiti Nui...

0 Citovat

No ona dlouhodobá strategie Wizzu je celkem jasná a logická, jediný trh, který do ní absolutně nezapadá, je právě ČR :D U nás mi to opravdu přijde jako hokus pokus bez jasných vyhlídek "co dál", to je pravda.

Pokud jsem v rychlosti správně rozklíčoval letový řád, tak místo BRQ-EIN se bude lítat EIN-IAS, takže rozhodně je možné, že Wizz zkrátka tuhle linku vyhodnotil jako rentabilnější a nevyplatilo se mu vymýšlet rotace tak, aby vyšlo i na Brno. Ostatně dle dlouhodobě nízkých cen asi BRQ-EIN nikdy nebyl žádný diamantový důl...

0 Citovat

Ahoj, teď mi wizzair zrušil let Katowice-Paříž, na listopad už tam ani žádné lety nemají, není to taky nějaké hromadné rušení linek jako se teď děje u Ryanairu?

Mám tam navazující let v Paříži (pohaluzi linka Paříž - Porto, kterou Ryanair teď rušívá a mě to o 14 dní mine..), tak jsem teď docela v pasti... :(

0 Citovat

Mně přišlo zrušení Bratislava - Kluž - končí úplně, nicméně občas se stane, že zruší nějaký linky, nic moc bych za tím nehledal.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Mně přišlo zrušení Bratislava - Kluž - končí úplně

Ještě, žes to tady napsal. Přišla mi dneska "schedule change" tohohle letu a myslel jsem si, že to jen posunuli o den. A až teď koukám, že mi tam dali místo Bratislavy Budapešť. :D

0 Citovat

No, mě došel dnes email, že mi změnili destinaci z KTW do EIN, který měl původně letět do Maastrichtu a ještě z večerního letů se stal ranní let.

Asi se nudili v kanclu včera.

PS: dalo by se využít toho, kdybych dal refund, že by se tam dala zrušit jen zpáteční cesta nebo se zruší celý let ?

0 Citovat

Tak tak, tiež posunuli dni a na Budapešt. Refund, teda. To už keď mám ísť autom do BUD, Tak to už by som aj potiahol do Rumunska :D Škoda, Turdu som chcel vidieť. Ale koncom novembra to asi okrem toho vonku bude naprd.

0 Citovat

Pro mě je zpáteční letenka k ničemu, nevyužijí, to vím na 100%, cena letenek pro dva za RT stála 518,-, tak kdyby se ta zpáteční letenka dala vyrefundovat bez toho, aniž bych to musel rušit celé, tak to bude super "ojeb" teda za tu trošku :D :D A druhá osoba stejně neletí, tak kdyby i toto šlo ?

Edit: Nejde mi o penízky, ale nemusím zabírat místo zpět a ještě jsem neměl nikdy tento problém....

0 Citovat

Když jsem to rušil, tak tam jde vybrat, který segment chceš refundovat, takže zrušit jen jednu cestu by mělo jít, s tou druhou osobou už bohužel.

0 Citovat

No v podstatě mi tu linku Katowice - Paříž změnili na Katovice - Eindhoven... asi se fakt nudili :D

Teď dám dvakrát tolik za let z Varšavy :-/

0 Citovat

super eremi, díky moc! :)

PS: tak mě to udělalo refund na všechny segmenty, no nevadí , lépe pro mě.

0 Citovat

tak uvidim ako refund na kartu bude dlho trvat :)

medzitym som neodolal a kupil BTS-WAW-BTS za dvacku na posledny novembrovy vikend a do toho este za 10 euro pichol WAW-GDN s Ryanom :D

0 Citovat

doufám ze nezruší BTS-SOF, koupil jsem zrovna minulý týden na léto 2018 za dvacku

0 Citovat

BTS-SOF mám na leden a pokud to chtěj rušit tak snad dřív než koupim pokračování :)

0