Ahoj, nevíte někdo jak se nejlevněji dostat do centra Benátek z letiště Marca Pola? Někde už to možná někdo psal, ale nemůžu to najít... díky moc! Verča .

Benátky - Marco Polo (VCE)

Založila ve fóru Letiště

Super diky. Hotel na letisti me bohuzel nedosel, ze by se hodil a uz mame zaplaceny ubytovani.

1 Citovat

Ahoj,
nevíte někdo jak se nejlevněji dostat do centra Benátek z letiště Marca Pola?

Někde už to možná někdo psal, ale nemůžu to najít...

díky moc!
Verča

0

letiska maju aj webove stranky smiley
http://www.veniceairport.it/en/transport/venice.html

Bud napriamo Aerobusom za 8 euro, alebo do Mestre a odtial do Benatok.
http://www.actv.it/en/ifyouarriveatmarcopoloairport

0 Citovat

Ještě se tam dá dostat tímto: http://www.atvo.it

Pokud by byl zájem, můžu vám na tento shuttle poslat 2 jízdenky z Mestre na letiště. Značkovač v autobusu nefungoval a šofér lístky neznehodnotil, takže stále platí. Je to blbých 16,- EUR, ale na zemi je nenajdete, to mám vyzkoušený smiley

0 Citovat

Moc děkuji, www stránky jsou fajn, jen je vždycky lepší, pokud už má trasu někdo projetou a poradí pár postřehů smiley

Odlétám tento pátek brzy ráno - 9/10 a jízdenku bych potřebovala jen jednu, tak to je asi dost narychlo, ale děkuji za nabídku! Ze stránek jsem pochopila, že za 8 euro se dostanu z Marca Pola rovnou do centra.

Po Benátkách jste se pohybovali pěšky nebo vodními autobusy?

děkuji za info

0 Citovat

Benátky se dají v pohodě prochodit pěšky, ztrácet se v těch jejich uličkách má svoje kouzlo. Určitě bych ale jízdu Vaporettem nevynechala, alespoń jednou se projet po Grand Canal stojí za to. Jedna jízda 7,5€. My jsme si tedy koupili ten jejich předražený lístek na dva dny za 30€, protože jsme se chtěli podívat i na okolní ostrovy. Nakonec jsme jeli Vaporettem asi 10x, takže se nám to vyplatilo. Nejvíc se mi líbila projíždka po Grand Canal v noci. Úžasná atmosféra.

0 Citovat

Tak moc děkuju za info, na www stránkách jsem taky našla lístek za 20 euro, tak mě přešla chuť smiley ale za 7,5 to jde smiley

0 Citovat

20 euro je na 24hodin

0 Citovat

Má někdo zkušenost s přestupem v rámci Marco Polo? Jan s přiručnim a jak dlouho to trvá? smiley thx

0 Citovat

Letiště malé a má transitní zónu, takže nemusíš chodit znovu přes security.. Tedy cca 10-20 minut na pohodlný přestup.

0 Citovat

Diky moc! Litam jen primy a vyjimecne letos prestup. Budu tam mit prestup z CSA na Meridianu a hodinu, tak to dame. Druhou moznost mam v Malpense (taky hodina), ale tam to nerisknu, kdyz neni tranzit.

0 Citovat

Ahoj,

kupil som si omylom listok na shuttle bus medzi letiskom a centrom, ak teda letite niekto do Benatok, alebo poznate dakoho kto leti, rad vam listok posuniem za mensiu sumu.

0 Citovat

Nemáte někdo zkušenosti s tímto balíčkem viz web http://www.veneziaunica.it/en/e-commerce/services
ACTV - 3 days Ticket + Airport Transfer Bus (one way) + ROLLING VENICESPECIAL PACK for young people aged 6 - 29 years ONLY

za 34 euro mi to připadá docela jako rozumné (lodní přeprava za 26 euro na den + 8 euro za jeden směr z letiště mi přijde teda hodně)

podle všeho by to mělo jít vyzvednout někde na letišti, ale píšou, že tam jsou jen nějaké automaty, tak se trochu bojím, aby automat uměl prodat i toto, tak bych radši osobní zkušenost

0 Citovat

Ahoj,nevíte někdo jestli se na letišti dají koupit jízdenky za 1,5 euro? Údajně se nechá jet za tuto cenu cca 1,2 km od letiště ze zastávky Tessera Centro. Jedu pouze do zastávky Incr.v.Porto Cavergnago/Venezia camping village/ a nechce se mi platit za tuto krátkou cestu 8 euro.Díky.

0 Citovat

Čaute,

nechci zakládat nové téma a tak se zeptám tady.

Autem přijedeme do Benátek a letíme na 16 dní na dovču. Nemáte někdo tipa, kde tam zaparkovat abych auto našel nebo abych nedal 150€ za parking ? Naprosto perfektní je tip na vídeňské parkovaní a podobnou fintu bych si představoval i tady.

Vím, že spousta lidí jela autem do Benátek díky minulým akcím a tak se zde ptám.

Případné díky za jakékoliv odpovědi.

0 Citovat

pozri rozne parkoviska cez parkvia.com (prip. potom priamo cez ich stranky) - takto ako zbezne pozeram, 16 dni vychadza okolo 60 euro, co je celkom slusne

0 Citovat

Díky Toníku !

po přepnutí do UK mutace jsem našel nabídky od 57€ vč. airport transferů což je bomba. Díky za osvětu > už znám i vyhledávače parkovišť smiley

0 Citovat

Nejsou to tedy libry? smiley

0 Citovat

pockaj do piatku, ako dopadne Brexit smiley mozno libra euro bude 1:1 smiley

0 Citovat

Jsi velký optimista, aby to nebylo spíš libra euro 2:1 smiley

0 Citovat

Ahoj, jel jste uz někdo z Tassera na Piazzale Roma a za kolik? A je tam někde mozne koupit jizdenku? Děkuji

0 Citovat

Ahoj,

je možné na letišti koupit lístek na MHD okolo 22:00? Je tam nějaký automat? Potřebuji se dostat z letiště do Mestre.

Díky smiley

edit: případně je možné koupit lístek u řidiče?

0 Citovat

u řidiče určitě - no stress smiley

0 Citovat

V září v automatu lístky za 1,50 eura nebyly, stejně tak ani ve stánku na letišti nám je prodat nechtěli. Museli jsme až na zastávku v Tessere a tam je koupit v trafice.

0 Citovat

Někde jsem četl, že se dají ty lístky koupit i na recepci hotelu (tuším, že to byl Marriott), co je vedle trafiky. Případně je určitě koupíš i u řidiče. 8 eur jim za ten bus nedávej, je to zlodějna. V podstatě tak dáš 6,5 eura jenom za to že se vymotá z parkoviště u letiště smiley

0