Alitalia: Peking -100€, Tokio, Osaka - 62€

Napsal David Eiselt 2012-12-17T11:53:41+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
20 odpovědí

Vzhledem k častým dotazům a málo termínům zakládám další topic k této akci.

Promokód: XMASECO, XMASPLUS a XMASBIZ dle kupované třídy
Sleva promokódu: u XMASECO je 250€ na letenku. Lze tedy koupit 2 letenky pro 2 osoby a cena se automaticky sníží o 500€
Datum použití: 15.-23.12.2012
Cestovní období: 8.1. - 30.dubna (odlet je lepší zvolit 29., u 30.4. to nechtělo vzít)
Destinace odletu: Itálie
Destinace příletu: Sao Paulo SAO, Rio de Janeiro RIO, Tokio NRT, Osaka KIX a Peking PEK
Routing letenek: Benátky VCE - xxx - Praha PRG, zároveň platí, že všechny lety musí být operovány jen společností Alitalia
Kde kupujeme: http://booking.alitalia.com/Booking/EN_EN/

Jak jedeme do Benátek: nejlepší bude noční vlak např. z Vídně http://www.oebb.at/en/index.jsp

Možné chyby:
Kód mi vezme, ale neodečte se sleva. Pravděpodobně špatný prohlížeč. Pomůže vymazat cookies nebo změnit na Firefox, Safari
Napíše mi, že je kód neplatný. Překontrolujte si data letů, destinaci a v neposlední řadě operátora letenek (Alitalia)

Aktuální volné termíny:

Peking 100€ - zadáváme následovně:
VCE - PEK na 20. / 21.1.
PEK - FCO na 28.1.
FCO - PRG na 29.1.

Tokio 184€:
VCE - NRT na 21.1.
NRT- FCO na 28.1.
FCO - PRG na 29.1.

Na netu jsou screenshoty s rezervací do Pekingu za 95€ - jedná se o to, že nemají započítán transakční poplatek ve výši 5€... Ale už nikdo nedá odkaz na onu zázračnou jazykovou mutaci... smiley

VCE - KIX na 23.1. (termínů pro odlet je +- 3 dni)
NRT- FCO na 28.1.
FCO - PRG na 29.1.

Prosim, pomoc!!! Dave!!!

něco trochu levnějšího:)

VCE - KIX 11 x 12 x 23 leden
NRT - MXP 19 x 17 x 27 x 28 leden
MXP - PRG 20 x 18 x 28 x 29 leden

nebylo by něco na února nebo březen??? díky

Momentálně máme přetížený server, takže se snažím rozeslat newsletter a web Alitalie je na tom opoznání hůře. Poláci se vrhli na lov a položili platební terminál...

Takže konec další hry s Jelitálií... smiley
Promokódy už nikomu nejdou

Zkoušel jsem si koupit letenku. Cena je 531€. Kody to nebere. Skoda......

Kód zase šlape.

jeste naky tip na ten Peking?zkousim hledat a vychazi to vsechno na 600€-700€

jen mám trošku problém najít multiplcity...mám vždycky jen z-do...tak nevím:-(

Ahoj Dave, když jsem se dívala na ty screenshoty, co jsi vložil a zkoušela booking, vůbec mi to tam nenabídlo multipl v advance search, byl tam jen roudtrip..tak teda nevím..můžeš poradit?

Italové stáhli tuto možnost z webu smiley snad se ještě někdy vrátí...

Taky jsem nemohl najít multiple leg, ale google pomohl ( https://mm.alitalia.com/en_en/booking/S ... s.aspx?K=1 ). Jinak lze získat letenky za 62€ z Benátek přímo do Tokia ? Zkoušel jsem i zde vypsané termíny a destinací a stejně jsem se nedostal na požadovanou cenu před slevou. Ještě mě následně nešel uplatit promo kód. (web vyhodil error) Dave kdyby jsi zjistil další termíny s touto cenou, tak bych byl rád. smiley

Mam stejny problem: ERROR pote co chci prepocitat cenu se slevovym kodem

Otázkou je, zda nám to italové nezarazili úplně... smiley

kod funguje, ale lety su uz drahe. da sa zohnat este nejake japonsko okolo 100e. dik

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!