Letenky do Paříže

Napsal hpnova 2012-10-06T19:35:36+02:00 ve fóru Hledám letenku
8 odpovědí

Hledám levnú letenku z Prahy/Vídně/Bratislavy do Paříže a spět. Dátum letu od listopadu až do února, kromě Vánoc. Chci totiž rodičum koupit hezký výlet do Paříže. Cena by měla být nejvíc 600Kč tam a spět. Doufám, že něco nájdete. smiley díky

Dobrý den,
ráda bych vás poprosila o pomoc s hledáním letenky z Prahy do Paříže v libovolném termínu od 1.2.2013 do 20.2. 2013. Na datumu nezáleží, hlavní je cena ( Mládežník).
Předem děkuji za odpověď

Deniso,

našla jsem variantu s odletem 13.2. a návratem 20.2.


a další varianta:


Snad ti jedna z variant bude vyhovovat smiley
Ceny se mohou každým dnem měnit.
Pokud poletíš s příručním zavazadlem, zaplatíš tyto ceny smiley

Aneta

Děkuju moc:)

Ještě jeden kalendář letenek s přímým letem. Rezervaci prováděj přes http://easyjet.com a pokud nepovezeš žádné kapaliny většího objemu, postačí ti opravdu jen příruční zavazadlo, neboť easyJet nemá hmotnostní limit. Informace o dopravě z letiště v Paříži.

Dobrý den,

chtěl bych Vás poprosit, zda byste mi mohli poradit se zpátečními letenkami (2 dospělí) z Prahy do Paříže na datum - pokud by šlo 2.5. odlet ráno nebo odpoledne - a 5.5. zpět do Prahy?

Děkuji moc za snahu

S ČSA vyjde zpáteční letenka 4.283 Kč na požadovaná data nebo 3.298 Kč s návratem 6. 5., případně se SmartWingsem za cenu kolem 4000 Kč.

Další možností je easyJet, ale ten má na daná data letenky v téměř stejné ceně, jako ČSA nebo SmartWings, navíc je v ceně pouze kabinové zavazadlo, taktéž není v ceně rezervace místa v letadle.

Dobrý den, hledám letenku do Pařize a zpět. Nějlepší by to bylo z Prahy, ale můžou být i blizká města. Termin neni přesný. Tak v průběhu dubna-května na 4-6 dni (rozmezi mezi letami).
Děkuji moc za pomoc. smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!