Skypicker.com / Kiwi.com

Založil před 7 lety Leoš Literák ve fóru Vyhledávače letenek

No taky mě ty 4 přestupy s FR zaujaly. Na druhou stranu, ona to stejně vyjde nastejno, pravděpodobnost, že se ani jeden ze 4 letů během té doby neposune je hodně malá. 

0 Citovat

Divam se na letenky Praha(Ryan) > Majorka (Vueling) > Oviedo a zpatky Porto > Barcelona (Vueling) > Viden (Wizz).

Ale už jsem to vyšeřil nanejvýš bravurně. Vykašlu se na kraviny, poletím do Madridu a zbytek MHD, tím odříznu minimálně Vueling. Teď ještě jak se vymyslet jak se vrátit ze Santiaga (aka Porto).

Je to trochu boj. Obecne vzato se snazim dostan do Ovieda a pak se vratit ze Santiaga ve Spanelsku.

0 Citovat

Jestli to mají být návazné lety (nebudeš na Mallorce např. 2 noci spát) a zároveň jsou ty lety v prosinci a později, tak bych tohle rozhodně nekupoval...

0 Citovat

Letenky od kiwi bych si nekoupil. To jsem si myslel /myslím/ a radil bych to i ostatním. Nicméně, musím se přiznat. Letenky do Íránu jsem sehnal za super cenu, ale zpět se nedařilo a nejlevnější zpáteční byly přes kiwi (ty stejné letenky napřímo o 3-4000 Kč za letenku dražší). Jsa dobrodružné povahy, tak jsem to risknul a vyšlo to - check-in Istanbul-Vídeň provedl kiwi, lístky Teherán-Istanbul jsem si vyzvedl na přepážce a jediná nevýhoda byla, že při přestupu jsem si musel vyzvednout a zase čeknout zavazadlo (ale to by možná tak bylo i kdybych si to koupil napřímo). Výjimka potvrzuje pravidlo a třeba ruletu zase někdy okusím. 

0 Citovat

A tohle je přesně to, co by se tu nemělo objevovat. Pozitivní případy. Pak to bude motivovat nezkušené a bude zase průser. Pokud máš pozitivní zkušenost, nech si ji pro sebe :)

6 Citovat

Nechal bych na každém, nechť si udělá svůj úsudek. Kdo má rád ruletu a nemá problém s tím, že půjde z kasína nahý, ten si ji může zahrát. Z věty "...by se tu nemělo objevovat" jde strach. Tak je to správné, tak to má být! 

2 Citovat

A byl by ten let levnější i pokud by jsi to přes Pegasus/Turkish/Anadolu koupil jako dva oddělené segmenty?

Když se to u PC koupi zvlášť je tam často velmi zajímavá sleva 

0 Citovat

Zkoušel jsem kdejaké kombinace a bohužel, tož jsem šel do rizika (dost velkého). Moje volba, moje riziko .... ostatně jako celý život. 

0 Citovat

V pohodě za takovou slevu bych to taky risknul, ale pokud toto čte někdo si není jistý o čem mluvím, tak ať u kiwi nic nekupuje

2