Ahoj, jak to vypadá na letišti v HKG? Dá se stihnout přestup za hodinu a 45 min? Nebo je to příliš málo? Díkes .

[HKG] Letiště Hongkong

Založil(a) ve fóru Letiště

9 reakcí

Ahoj, jak to vypadá na letišti v HKG? Dá se stihnout přestup za hodinu a 45 min? Nebo je to příliš málo? Díkes

0

da se to stihnout v pohode

0 Citovat

nemile spravy, vsetky lety zrusene

https://www.hongkongairport.com/...55215067-2

0 Citovat

Tak to je hodně hustý, vzhledem k obrovskýmu trafficu co na HKG panuje (8. na světě, cca 200 tisíc pasažérů denně). 

0 Citovat

slzak, gumove projektili, uz je tam kopa zranenych vratane tazko ranenych ale samozrejme to bude vsetko umlcane a nic sa nikde nestalo

0 Citovat

A už je Hongkong v prdeli. Snad Taiwan vydrzi  aspon do prosincé :-))

0 Citovat

naco cakat az do decembra,? sadni na vlak a smer moje mesto. Ja tu budem mat taiwan od zajtra az do nedele. Udajne su to velke picky :)

0 Citovat

Protest, který zablokuje velké mezinárodní letiště... to je prostě přes čáru. 

0 Citovat

rsaf napsal(a):

Protest, který zablokuje velké mezinárodní letiště... to je prostě přes čáru. 

Proti bolševickým sviním není nic přes čáru.

0 Citovat

baca12 napsal(a):

naco cakat az do decembra,? sadni na vlak a smer moje mesto. Ja tu budem mat taiwan od zajtra az do nedele. Udajne su to velke picky :)

Omlouvám se Baco, ale teď jsem neporozumel řeči tvého kmene. To bude tím, ze jsem střízlivý. Ale chvilku vydrž, zrovna jsem zasedl do hospudky. Ale jestli chces rozpoutat nějaké nepokoje, tak priletim dřív :-) Jen to specialni povoleni na dovoz zbrani, munice a taktické vesty plus další výstroj bude asi problém.

Ale teď se mi zda, při klopeni druhého piva, ze se jedna o tvoje město na Slovensku? Tož tam bych ten materiál v autě bez problému přivezl. Co se bude konat? 

0
9 reakcí