Rayani Air: KUL-LGK/KBR 133 MYR/765 Kč RT!!!

Napsal Lukáš Horák 2015-12-27T09:36:13+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
5 odpovědí

Nově vzniklá aerolinka Rayani Air v Malajsii, jež zahájila linky z Kuala Lumpur na ostrov Langkawi a do Kota Bahru, které je výchozím bodem na skvělé souostroví Perhentiany.

Zpáteční letenky se dají pořídit v zaváděcím promo tarifu za 133 malajských ringgitů neboli 765 Kč, v ceně letenky je 20 kg odbavené zavazadlo!

http://rayaniair.com/rairweb/index.php

To nezní špatně, ale až taková pecka to zase není - přece jen je to neznámá společnost bez referencí. My letíme v únoru taky trasu z LGK do Kuala Lumpur, s Firefly - http://fireflyz.com.my, což je lowcost dceřinka od Malaysia, tedy přece jen by to mělo mít úroveň. Platili jsme 80 MYR za jednosměrku (ano, nepatrně víc, ale ne zase o tolik) a v ceně je taky zavazadlo do 20 kg. Navíc letíme na letiště Subang (SZB), které je o polovinu blíž centru KL než KLIA. Takže věřím, že lidem, kterým záleží na čase a nechtějí strávit půlden cestou (KLIA je megaletiště + doprava do centra je cca hodina když to jde dobře), může být Firefly dobrou alterntivou. Létají také na více letišť než jen SZB.

Prosim jeden info dotaz ohledne letiste Kuala Lumpur.Bohuzel se mi nikde nedari sehnat informaci jak dlouho je potreba na prestup v ramci mezinarodniho letiste k terminalum nizkonakladovek jako je Asia air ci Malindo.A to jak s odbavenym zavazadlem ci bez nej.Bez zavazadla je to mozne bez vylezu ven?
A druhy dotaz kolik casu trva a cena ci navod pro prepravu a druhe letiste Sultan Abdul?
predem diky za rady

Ahoj, z KLIA na LCCT je to cirka 20 minut jízdy busem, takže počítej minimálně s jednou hodinou na přesun.
Na Subang se dopravíš přímými busy a asi 1,5 - 2 hodiny dle dopravy.

Máš pravdu, je to KLIA2.. Tím jak se přejíždí stejně, tak jsem to moc nerozlišoval smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!