[url]secretflying.com/2015/12/error-fare-huge-aeroflot-currency-glitch/[/url] Vyzerá, že to funguje a ide to kúpiť, dá sa ušetriť na viacerých destináciách, z ktorých mi Kuba príde najzaujímavejšia. Ale neni taká bomba, že by som bez rozmýšľania kupoval a až potom uvažoval, kde získať čas a peniaze EDIT2: Skúšal som kombinácie z PRG, VIE, BUD, RIX, všetko vychádza veľmi podobne cenovo EDIT3: Vidím, že sa už toho Dave/Lucx chytili  .

AEROFLOT currency glitch (Kuba za cca 500€)

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

[url]secretflying.com/2015/12/error-fare-huge-aeroflot-currency-glitch/[/url]

Vyzerá, že to funguje a ide to kúpiť, dá sa ušetriť na viacerých destináciách, z ktorých mi Kuba príde najzaujímavejšia. Ale neni taká bomba, že by som bez rozmýšľania kupoval a až potom uvažoval, kde získať čas a peniaze smiley

EDIT: Ak by sa niekomu podarilo nakombinovať niečo fakt zaujímavé, prípadne dátumy na Kubu s lepšou cenou, tak sa podeľte smiley

EDIT2: Skúšal som kombinácie z PRG, VIE, BUD, RIX, všetko vychádza veľmi podobne cenovo

EDIT3: Vidím, že sa už toho Dave/Lucx chytili smiley Tak nič no, vyzerá, že tam nejaké diamanty ukryté nebudú

http://cestujlevne.com/propad-azerbajdz ... m-do-asie/

0

mne najlepsi deal pride Bishkek z Viedne aj na zaciatok leta za cca 230 euro. Kratke prestupy a bolo dost datumov.

0 Citovat

Nějaká další airlines? smiley

0 Citovat

Akurát Pobedu som pozeral, či nemá náhodou aj tú Azerbajdžanskú menu... Nemá, ale lety z Bratislavy do Moskvy sa dajú bežne kúpiť za 90€.

0 Citovat

ze by to uz fixli? AZN uz nevidim v druhom kroku

0 Citovat

To je k nas*ání, celou dobu čekám na levnou Kubu a koukám, že už je to opraveno smiley

0
5 reakcí