Air China - servis

Napsal fox_cz 2016-01-25T07:15:22+01:00 ve fóru Letecké společnosti
9 odpovědí

Ahoj cestovatelé,

dává Air China na dálkových letech (BUD-PEK) polštářek, špunty do uší a klapky na oči?

díky

Polštářek s dekou by měl být standardem na letech delších než 6 hodin.

Klapky a špunty už ne, toto vozím vždy s sebou, v batohu to nezabere o moc víc než vytištěná letenka.

Priprav se na maly legroom.

A nemate nahodou niekto skusenost ci je mozne vyuzit vstup do tejto lounge ak mame prestup v PEK 7 hodin?
https://www.airchina.de/DE/GB/booking/lounges/

ked mate 7 hodin preco nejdete do mesta? tipujem ze to je ten let Bud - PEK - BKK

Ryhlou gastro prohlídku smiley pekingskou kachnu v čr neseženeš smiley

my sme boli na cinskom mure smiley ale bolo to take dost natesno. nie vsetci si na to trufnu smiley ale mesto by malo byt v pohode stihnutelene

Koukám na ten lounge, a měl by být použitelný pokud jsou lety vystaveny pod Air China. Celkem fajnová nabídka, hlavně sprchy vždycky přijdou vhod - lepší než tři kafe smiley

je to let FRA - PEK - REP... lety su vystavene pod Air China... do mesta nechceme na ceste tam mame prestup 7 hodin a na ceste spat mame 15 hodin takze do mesta pojdeme na ceste spat, to by sme mali stihat za tych 15 hodin aj cinsky mur aj nieco z mesta... no skusim im napisat teda ci mozeme do tej lounge...

LOUNGE u Air China

Má 2 roky stará zkušenost je taková, že jsem měl v Lounge smůlu. Říkali, že jsem si ho měl předem objednat. Byl jsem fakt neodbytný a zkoušel jsem se lounge domáhat několikrát jak v onom lounge, tak u stánků AirChina.

Letenky jsem měl od AirChina a přestup byl dostatečně dlouhý.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!