Air China - servis

Napsal fox_cz 2016-01-25T07:15:22+01:00 ve fóru Letecké společnosti
15 odpovědí

Ahoj cestovatelé,

dává Air China na dálkových letech (BUD-PEK) polštářek, špunty do uší a klapky na oči?

díky

Polštářek s dekou by měl být standardem na letech delších než 6 hodin.

Klapky a špunty už ne, toto vozím vždy s sebou, v batohu to nezabere o moc víc než vytištěná letenka.

Priprav se na maly legroom.

A nemate nahodou niekto skusenost ci je mozne vyuzit vstup do tejto lounge ak mame prestup v PEK 7 hodin?
https://www.airchina.de/DE/GB/booking/lounges/

ked mate 7 hodin preco nejdete do mesta? tipujem ze to je ten let Bud - PEK - BKK

Ryhlou gastro prohlídku smiley pekingskou kachnu v čr neseženeš smiley

my sme boli na cinskom mure smiley ale bolo to take dost natesno. nie vsetci si na to trufnu smiley ale mesto by malo byt v pohode stihnutelene

Koukám na ten lounge, a měl by být použitelný pokud jsou lety vystaveny pod Air China. Celkem fajnová nabídka, hlavně sprchy vždycky přijdou vhod - lepší než tři kafe smiley

je to let FRA - PEK - REP... lety su vystavene pod Air China... do mesta nechceme na ceste tam mame prestup 7 hodin a na ceste spat mame 15 hodin takze do mesta pojdeme na ceste spat, to by sme mali stihat za tych 15 hodin aj cinsky mur aj nieco z mesta... no skusim im napisat teda ci mozeme do tej lounge...

LOUNGE u Air China

Má 2 roky stará zkušenost je taková, že jsem měl v Lounge smůlu. Říkali, že jsem si ho měl předem objednat. Byl jsem fakt neodbytný a zkoušel jsem se lounge domáhat několikrát jak v onom lounge, tak u stánků AirChina.

Letenky jsem měl od AirChina a přestup byl dostatečně dlouhý.

Ve svém pokročilém cestovatelském věku jsem poprvé letěl čínskou aerolinkou,tedy Air China, která je papírově podle hodnocení jedna z nejhorších čínských, ale byl jsem příjemně překvapený.

V první řadě příkladným poprodejním servisem, přesto, že to byl let s upuštěným YQ, koupený přes tu nejproblémovější shit OTA (kvůli OJ routingu, který prostě jinde nešel), bez problémů jsem e-mailem s německým zastoupením vykomunikoval seating pro všechny účastníky zájezdu, aktivně nám nabídli hotel při přestupu a transit salónky. Odpověď e-mailem snad do hodiny, to se mně nikdy s žádnou aerolinkou nestalo. Navíc tady koupené přes ultra shit OTA a mohli mě poslat do...

Samotný let, vždyB 777 a A330 naprosto v pohodě, subjektivně se mi zdál v monkey class prostor na úrovni všech klasických aerolinek, rozhodně se mně nezdál nějak menší. Pěkné, mladé a ochotné letušky, angličtina v pohodě. Někde jsem četl, že trvají na vypnutých mobilech - blbost. Jídlo opět na úrovni (tedy stejně hnusné) jako u všech běžných aerolinek. Night pack tedy žádný nebyl, se špunty a klapkami na oči nepočítejte. Jediný rozdíl, neviděl jsem během letu roznášet tvrdý alkohol.  Letěl jsem podobný routing s BA a IB a CA rozhodně nebyli nejhorší... Asi jde o osobní preference, já při nočním letu hlavně hodnotím, jak se vyspím a tady to bylo v pohodě.

IFE pravda není dokonalé a má omezenou kapacitu zábavy, ale i tady se dá zabavit.

Přestupní salonek zdarma v PEK je tedy strašný, má smysl jen maximálně se tam napít studených nápojů, bylo to jak opiové doupě s teplotou 40C. Naštěstí klasický *A CA salonek je v pohodě, ještě lepší je zajet shuttlem do domácího terminálu a jít tam, je tam větší klid.

Další kladné body pro CA byl fakt, že při nočním odletu z KUL, kdy jsou alianční lounge (Royal Silk a Silver Kriss) už zavřené,  nepošlou hosty do přeplněné Plaza Premium, ale do MH Golden Lounge, která je mnohem větší i kvalitativně lepší.

Aby to nevyznělo, že z toho padám na zadek, to ne, ale poměr cena/výkon - zvláště v tomto případě byl výtečný a letěl bych klidně kdykoliv znova (za tuto cenu:-).

Trvání na vypnutých mobilech jsem zažil u China Eastern, nějak jsem nepochopil, jak bych se měl připojit k internetu, kdybych ho měl rezervovaný. :)

Cali, predpokladam, ze ten let byl z Bud? :-)

MUC

Vloni s těmi vypnutými mobily teda prudili.

Jen ze zvědavosti (bude to asi zajímat více lidí zde). To vypuštěné YQ bylo celé nebo jen klasicky půlka?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!