Dobry den, od zari jsme meli zarezervovane letenky z Vidne do Kuala Lumpur. Dnes nam vsak prisel e-mail, ze prvni let z Vidne do Sofie se zrusil, tak hledame jine varianty, jak se do Sofie dostat. Nemate nejake tipy? Jde o jednosmernou letenku, 1.2.2013 s příletem nejpozději do 14:00 hod., pro dvě osoby. Předem děkuji za odpověď, velmi by nám to pomohlo. S pozdravem M. .

Letenky do Sofie

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Dobry den, od zari jsme meli zarezervovane letenky z Vidne do Kuala Lumpur. Dnes nam vsak prisel e-mail, ze prvni let z Vidne do Sofie se zrusil, tak hledame jine varianty, jak se do Sofie dostat. Nemate nejake tipy? Jde o jednosmernou letenku, 1.2.2013 s příletem nejpozději do 14:00 hod., pro dvě osoby.
Předem děkuji za odpověď, velmi by nám to pomohlo.
S pozdravem M.

0

Nechte se přehodit na dřívější let.

Toto jsem řešil asi před týdnem. Vypadá to, že to budou rušit častěji.

Jediná možnost z Prahy je na 30. / 31.ledna

W6 PRG Prague BGY MilanBergamo 2013-01-30 06:00 07:20 399.00 CZK
W6 BGY MilanBergamo SOF Sofia 2013-01-31 20:55 23:50 19.99 EUR

0 Citovat

Moc děkuji!
Našli jsme ještě navazující lety 1.2. od Wiiz Air:
1) Prague - Milan 6:00-7:20
2) Milan - Sofia 8:35-11:30
Bude nám v Milánu stačit 75min. na přestup? Nemáte s tím nějaké zkušenosti?

0 Citovat

Zajímavá varianta... Měl jsem nastaven min.přestup 2h proto mi to nenašlo... smiley

Já bych do toho šel pro cestu do Sofie a zpět.. Ne s tím, že mi to frnkne a přijdu o trip do Asie

0 Citovat

Nakonec jsme si zarezervovali autobus, zbrkle jsme totiz stornovali jsme ten zruseny let... Cesta se nam tedy trochu protahne, ale aspon budeme mit jistotu, ze se na misto dostaneme vcas.
Diky moc za rady a at se dari smiley
M.

0 Citovat

Dobrý den, taky hledám letenku do Sofie. Hledám jednosměrnou letenku ze sofie na konec června a začátek července. Chci mit 1 zavazadlo . Minuly rok jsem letel s AirBerlin za 1100 i se zavazadlem bez prestupu ,ale nejak takove letenky uz nemuzu najit. Zajimalo by me jestli nekdo nemuze najit levny a klidne s prestupem. Díky

0 Citovat

Přesně jak píšeš, na sklonku roku jsem se po nich také díval a AirBerlin mi přišel jako nejlepší varianta. Tuším, že jsem se s cenou v tvém směru dostal i pod 1k, ale to už si nejsem jistý.

Jinak ti to značně komplikuje právě to zavazadlo. Na kombinaci lowcostu zapomeň, jen poplatek za zavazadlo bude stát to co komplet letenka od AB

0 Citovat

No právě jsem se díval a teda ceny kolem 3000,4000,5000 za jednosmernou letenku do Sofie ..Celkem divné no .Spíš nevím ,jestli cena vůbec klesne. minulej rok jsem ji kupoval v březnu za tech 1100 kč ( přímy let)

0 Citovat

Takze nic levnyho už asi do te Sofie nebude co?

0
8 reakcí