zdravim, potreboval by som poradit s kupou spiatocnej letenky do Bogoty. Odlet bud z Prahy alebo Viedne, idealne 1.4. (resp. +- par dni nie je problem) a navrat do 90 dni (kvoli vizam, teda napr. 28.6.). Nutna podmienka je moznost presunut termin spiatocneho letu (pretoze budem ziadat o predlzenie viz o dalsich 90 dni, takze chcem aby sa dal presunut aj datum spiatocnej cesty a nemusel som si kupvoat novu letenku). Ak by mi s tymto vedel niekto pomoct, budem velmi vdacny, pretoze sa mi nedari najst, ci to pre dane letenky je mozne alebo nie, vopred dakujem! ozaj, ake su vase skusenosti s imigracnou kontrolou (nemusi byt zrovna v bogote v kolumbii), pozadovali po vas niekedy preukazanie spiatocnej letenky, ked ste sli do krajiny len ako turista? .

letenka do Bogoty

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

zdravim,
potreboval by som poradit s kupou spiatocnej letenky do Bogoty. Odlet bud z Prahy alebo Viedne, idealne 1.4. (resp. +- par dni nie je problem) a navrat do 90 dni (kvoli vizam, teda napr. 28.6.). Nutna podmienka je moznost presunut termin spiatocneho letu (pretoze budem ziadat o predlzenie viz o dalsich 90 dni, takze chcem aby sa dal presunut aj datum spiatocnej cesty a nemusel som si kupvoat novu letenku). Ak by mi s tymto vedel niekto pomoct, budem velmi vdacny, pretoze sa mi nedari najst, ci to pre dane letenky je mozne alebo nie, vopred dakujem!

ozaj, ake su vase skusenosti s imigracnou kontrolou (nemusi byt zrovna v bogote v kolumbii), pozadovali po vas niekedy preukazanie spiatocnej letenky, ked ste sli do krajiny len ako turista?

0
0 reakcí