Přestup v Kodani - 1hodina

Napsal E_nikita 2016-02-14T08:05:51+01:00 ve fóru Letiště
3 odpovědí

Ahoj, prosím o radu. Máme koupené letenky z Kodaně na 25.3 v 9:25 s odletem na Panenské Ostrovy. Dají se koupit letenky z Prahy do Kodaně s příletem v 8:30. Vím, že je to risk, ale chci se zeptat, jestli existuje teoretická šance, že to stihem? Resp. jestli se musí v Kodani ( vzhledem k tomu, že je to odlet do USA) absolvovat ještě nějaká kontrola nebo jestli prostě přiletíme v 8:30 a jenom přeběhneme k jinému gatu? Budeme mít pouze příruční zavazadla, takže to by bylo taky v pohodě. Díky moc a děkuju za jakékoliv rady! Anna

Teoreticky to stihnout jde,ale v žádným případě bych do toho nešel a kvůli jednomu noclehu případně dnu dovolené bych neriskoval, že přijdu a letenky přes oceán.

Kodaňské letiště je vskutku velké... Osobně bych do toho nešel a poděkoval těm, kteří tě do toho namočili smiley (vím o koho se jedná).
Vem si, že máš na přestup jen 55 minut a jedna celní kontrola si vezme i 20... No, prostě budeš mít do odletu hroznou náladu a pokud nestihneš.. Raději vezměte hotel u letiště a udělejte si výlet do centra, ty další 3 tisíce na osobu za tu jistotu stojí.

Supr, to jsem chtěla slyšet smiley) Díky moc!

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!