Zdravím, hlédám na období červen-červenec letenky do Idaha může být klidně aji nějaké letiště poblíž jsem ochotný si klidně půjčit auto. Vím, že ceny se pohybují okolo 20 000Kč zpáteční. Bylo by to cca na období do jednoho měsíce minimálně však 14 dní. Jsme ochotní letět klidně komplikovaněji a byla by zavazadla do 20kg s sebou. Moc děkuji za radu. .

Letenka poblíž IDAHO Boise zpáteční

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

2 reakce

Zdravím,

hlédám na období červen-červenec letenky do Idaha může být klidně aji nějaké letiště poblíž jsem ochotný si klidně půjčit auto. Vím, že ceny se pohybují okolo 20 000Kč zpáteční.
Bylo by to cca na období do jednoho měsíce minimálně však 14 dní. Jsme ochotní letět klidně komplikovaněji a byla by zavazadla do 20kg s sebou.

Moc děkuji za radu.

0

Nezkoušel si hledat letenky např. z LA, SFO nebo Vegas ? Tam by se dalo doletět vcelku za slušné peníze.

0 Citovat

No ono se ani moc jinak letet neda nez s prestupem. Minule jsem usetril na letenkach, ze jsem letel jen do salt lake city. Ale prave zatim co jsem se dival, tak ceny zadna slava. A vnitrostatni lety jsou v USA celkem drahe.

Kazdopadne kdyby mel nekdo nejaky tip, urcite budu rad. Do leta casu dost smiley

0
2 reakce