Nebo monkey class za 1400,-Kc. Hacek? Odlet v pondeli a jednosmerny let...Najdete na rainbow tours. .

Let Varšava-Ho Chi Minh v business class s LOT za 4000,-

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

9 reakcí

Nebo monkey class za 1400,-Kc. Hacek? Odlet v pondeli a jednosmerny let...Najdete na rainbow tours.

0

háček dvě, vízum...

0 Citovat

to nie je hacik, Vietnam ma evisa/pozyvacie listy, normlany cas procesovania je cca 2 dni, da sa aj do 30 minut. ostatna byrokracia uz priamo na letisku vo vietname.

0 Citovat

Aha, já právě četl, že ti přijde ten zvací dopis mailem do dvou pracovních dnů..

Ony ty víza, ať je to kdekoli, chce mít časovou rezervu, do Alžírska nám říkali dva týdny a bylo to měsíc a něco a dostali jsme je až v den odjezdu na letiště, tak k tomu mám už docela respekt.. smiley

0 Citovat

Přesně tak,vzhledem k tomu,že je odlet v po, tak cokoliv neklapne ohledně pozvání a nastává problém,kterej znamená v lepším případě další peníze,v horším nemožnost odletět.

0 Citovat

no hej, ale kedze tam maju sluzbu do 30 minut, predpokladam, ze tie vietnamske pozyvacie listy neprechadzaju ziadnou byrokraciou na vietnamskom ministerstve, ale automaticky su vsetky "pre approved" ak sa jedna o oficialneho tourist operatora.

0 Citovat

Jasně, ale je to přece jen vietnam, aktuálně tam je už odpoledne a těch "30 minut" asi taky nebude zadarmo smiley

0 Citovat

pravda...do 4 hodin cca 50 dolarov, ale do jedneho dna len 30 smiley
ta ponuka inak uz vysi cca 2 dni na ich strankach, to sa vtedy este dalo s kludom, teraz by to bolo zaujimavejsie

0 Citovat

Jo jo, všiml jsem si, ale vzhledem k tomu, že jednosměrný let zpět stojí jako zpáteční, tak to už by člověk musel být fakt fanoušek létání, aby toho využil, případně hodlal zůstat ve Vietnamu, ale takových tipuju moc nebude smiley

0 Citovat

Konkrétně jsem to nezkoumal, ale třeba by se do dalo nějak skloubit s promem Cebu a flydubai a udělat si i návštěvu Filipín a Dubaje. Ale souhlas, že to už by bylo pro zkušenější a fanoušky smiley

0
9 reakcí