Ahoj, narazila som na spiatočné letenky do Colomba pod 4000Kč, ale takúto cenu som našla len stránkach ako GotoGate, TravelStart, Seat24 a neviem či je úplne bezpečné cez tieto tretie skupiny kupovať. Resp. či z toho je niečo menej/viac dôveryhodné. Budem rada za názor  .

Benátky -> Sri Lanka 136€

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Ahoj, narazila som na spiatočné letenky do Colomba pod 4000Kč, ale takúto cenu som našla len stránkach ako GotoGate, TravelStart, Seat24 a neviem či je úplne bezpečné cez tieto tretie skupiny kupovať. Resp. či z toho je niečo menej/viac dôveryhodné. Budem rada za názor smiley

0

Aha, tak už je to aj tu smiley

0 Citovat

prinajhorsom to zrusia a vratia ti peniaze

0 Citovat

Ahoj cestovatelé,
letíme Benátky Marco Polo - Colombo a zpět. Nikdy jsem z Benátek neletěl, doporučujete letět do Benátek na druhé letiště s Wizz air a potom se prepravit na správné letiště no jet z ČR do Benátek autem? Koukal jsem, že nejlevnější parkování na letišti stojí 3,50 e na den, dražší sektor 8 e na den. Cestujeme z Prahy, děkuji za rady zkušenějších cestovatelů. Snažíme se stlačit cenu dolů. smiley

0 Citovat

Prvně bych zatím ještě neříkal, že někam letím smiley sleduj svou rezervaci, aby nebyla stornována.

Do Benátek bych rozhodně letěl, nevím kdy cestujete, ale letenky se dají sehnat za pár eur, mnohdy i tak, abys nemusel nocovat.

0 Citovat

Doufáme, že letíme smiley ...snad letíme 13.11. - 23.11., hledal jsem ted letecké spoje a tam nám to vychází krásně, ale zpět nic moc smiley

0 Citovat

Ahoj, mohli byste mi prosím poradit, jak se zorientovat v terminologii?
V příspěvku je odkaz na rezervaci, tj. na momondo.de. Ale zároveň je tam i info, že "Platby přes Ab-in-den-Urlaub (Mastercard zdarma), Seat24 či TravelStart (poplatek za kartu 15 €)". Znamená to, že si na momondo.de najdu let, ale pak se přihlásím do jiného systému a v něm let zaplatím, přičemž se oba systémy nějak spojí? smiley Možná nechápu jen něco zcela banálního, moc vás zkušenější prosím o radu, abych se příště snáz orientovala. Velké díky!

0 Citovat

momondo, kayak či skyscanner fungují jako tzv. meta vyhledávač - tzn. hledá u agentur (vyhledávačů), které ti prodají letenku. Samotné momondo tedy je hledá u vyhledávačů ceny, nic neprodává smiley

0 Citovat

Díky Dave! Takže momondo je najde u vyhledávačů cen a pak se to automaticky "proklikne" na nějaký ten prodejní portál nebo se tam musím přihlásit úplně od jinud?

0 Citovat

Příklad:
prodejce - pelikán.cz, letuška.cz, letenky.cz
srovnávač - momondo.cz

Jdeš na momondo.cz a zadáš let, získáš 3 ceny za každého prodejce, aniž bys musel jít na stránku každého z nich. Vybereš si jednoho a klikneš - jsi v košíku s vybranou letenku u konkrétního prodejce. Líp už to nesvedu smiley

0 Citovat

Díky Dave, byla jsem fakt natvrdlá smiley A celkově díky za to, co tady děláte, je to super!!

0 Citovat

letenky korektně stornovány...

0 Citovat

Čaute psi,

potřebuju se spíš ujistit než uvalím balík těžce vydřených zdaněných bankovek. Všechno mám naprosto v pořádku, confirmed. Můžu začít kupovat, přejezdy, parkování, hotely a přelety ?

ptám se, protože nikde nebyla jediná zpětná vazba ohledně této akce. Nikdo neletěl/ nikdo nepsal, že se chystá a hodně lidem to bylo zrušeno.

Díky za Váš názor smiley mám odlet 17.9. .. už mi to asi nebudou rušit ne ? Kupene to bylo myslím 16.3.2016

viz akce http://cestujlevne.com/chybna-cena-lete ... #komentare

0 Citovat

Já jej proletěl v té předchozí akci bez problémů.

0
13 reakcí