Ahojte, v dubnu poletime 11:10→19:50Niki 7086 2:30→6:00Niki 7087 chtel bych se zeptat co je v cene a co ne, jidlo/piti/alko/nealko. Preji jen 6ti hod let je delsi a bookovat budu za avios body. Dekuji za informaci treba to nekdo uz letel nebo letel s fly niki podobnym zpusobem. .

Fly Niki - servis na palubě Vídeň-Abú Dhabí

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

14 reakcí

Ahojte, v dubnu poletime

11:10→19:50Niki 7086
2:30→6:00Niki 7087

chtel bych se zeptat co je v cene a co ne, jidlo/piti/alko/nealko. Preji jen 6ti hod let je delsi a bookovat budu za avios body.

Dekuji za informaci treba to nekdo uz letel nebo letel s fly niki podobnym zpusobem.

0

Tak Lauda snad řídit nebude, to je jediná jistota:-) Jídlo dostaneš, nealko také, ostatní gegen Gebühr.

0 Citovat

Oki super a ted jeste jeden dotaz co pivko a vinko za $$ nebo v cene? abych vedel co me moje mila manzelka bude stat smiley diky za info

0 Citovat

Ten alkohol si nějak nevybavuju, jestli dávali zadarmo. Jsem abstinent, takže mě tragédie došlého piva, vína a já nevím čeho, vůbec nevzrušují smiley

0 Citovat

Dyť to cali psal hned v druhým příspěvku, že se zbytek platí.

0 Citovat

Dekuji za info smiley ale ja sem si myslet,ze clen one world alliance je klasicka aerolinka. Kazdopadne Diky za info

0 Citovat

Rovnakým spojom sme leteli ako 1. leg code share s Etihad do BKK. Keďže 2.leg operovalo požičané lietadlo Jet airways, zdal sa mi Niki dokonca lepší. V cene je určite aj pivo a víno,jedlo - požívateľná hmota ako v dnes už každom economy spoji - žiadne gurmánske hody /tie som naposledy zažil tak pred 5 rokami u Royal jordanian/ dokonca to subjektívne pôsobilo, že je v NIKI viac miesta - len chýbal zábavný system, čo zasa pri nočnom lete až tak nevadí. Dlhý let v economy je VŠADE otrava, ani toto nevybočilo z priemeru.

0 Citovat

Diky za fotku jidla smiley a diky za info. Jak poletime tak neco pak pisnu jak to tam bylo treba se bude hodit nekomu dalsimu.Diky za info

0 Citovat

Kickassone - no to nene to nene fakt? letim s nima viden-madrid. Jezisi to bude skaredych slov od moji zeny smiley a co vlastne IB nabizi pro economy v letadla... ceny vysoke a servis ryanairu? smiley

0 Citovat

Hele ja bych na Iberii mohl klidne nadavat, nicmene ve ct rano jsem se vratil z Madridu a na checkin jsem diky silveru pouzil business prepazku, pak jsem si dal dobrou snidani v loungi a opet jsem diky statusu booknul pro sebe i kolegu (predem) exit row seats - leteli jsme 2 a misto mezi nama zustalo volne - takze jsme meli jeste vetsi komfort nez v businessu - jedine co to stalo navic byla voda za 1.6 euro v automatu u gatu.. smiley

0 Citovat

No tak to je fajne. To dam 30avios a doplatek 3tis za zpatecku Vienna Madrid pro dve osoby a co z toho smiley achjo smiley

0 Citovat

Stando, určitě je servis na evropským letu fajn, ale pokud není, tak snad máš pár euro, abys koupil manželce víno nebo vodu a nebyl tady v hysterii z toho, že aerolinka ti nedá zadarmo křupky a kolu, případně příště vyber jinou společnost, je ještě dost takových, který ten servis mají.

0 Citovat

Jojo jasne todle neni problem. Me proste jen asi osobne vadi,ze proste v alianci one world jsou nizkorozpoctovky. To muzu zrovna litat ryanairem. Ja sem to bral s nadhledem ale dat za zpatecku pripadne 4-7 tisic tak bych si rekl,ze treba jen neco bude. Nenalital jsem toho zatim moc a kdyz uz tak primo s ba a tam se to neresi. Beru to s nadhledem ale Diky za nazor smiley

0 Citovat

Tak ona Iberia není low cost aerolinka, prostě jen patří k těm, které po Evropě zrušily zdarma palubní občerstvení (stejně jako třeba ČSA, ale to neberu jako nějakej etalon něčeho smiley, pořád máš určitej nadstandard v odbaveným zavazadle, lepších časech, "hlavních" letištích, každodenních rotacích atd. Je pak vždycky na tvým zvážení, co vybereš.

0 Citovat

jj souhlas eremi ;o)

0
14 reakcí