Máme dvě letenky na jednom potvrzení v trasování PRG–IST-xxx/xxx–IST–PRG a spolucestující potřebuje ukončit cestu už během zpátečního přestupu v IST. Nebylo by co řešit, ale jde o to, že já potřebuji letět dál dle plánu do PRG… Při boardingu v IST jednoduše oznámit, ať na druhého nečekají? Nebo když jeden nenastoupí, propadá letenka celá? Booking name jsem já, dopravce Turkish, zapsaná zavazadla kolega mít nebude. .

Vynechání posledního úseku spolucestujícím

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

9 reakcí

Máme dvě letenky na jednom potvrzení v trasování PRG–IST-xxx/xxx–IST–PRG a spolucestující potřebuje ukončit cestu už během zpátečního přestupu v IST. Nebylo by co řešit, ale jde o to, že já potřebuji letět dál dle plánu do PRG… Při boardingu v IST jednoduše oznámit, ať na druhého nečekají? Nebo když jeden nenastoupí, propadá letenka celá? Booking name jsem já, dopravce Turkish, zapsaná zavazadla kolega mít nebude.

0

Pokud neřešíte kufry, je to jedno.

0 Citovat

no ja si len nie som istý, či Dave odpovedal na položenú otázku. Tá totiž znela, či može jeden zo spolucestujúcich skončiť skor a druhý pokračovať ďalej.

0 Citovat

Podobný dotaz, dvě letenky na jednu rezervaci. PRAHA - FRANKFURT - MADEIRA// MADEIRA - FRANKFURT - PRAHA, budeme mít jedno odbavené zavazadlo na jméno cestujícího, který proletí všechny lety. Je možné, aby druhý cestující vystoupil ve Frankfurktu a dál už nepokračoval? Díky za odpověď

0 Citovat

Ano, tohle nikdo řešit nebude. 

0 Citovat

Kryštofe, díky za odpověď.

0 Citovat

Ahojte, mala som taky pripad uz davno (10-15 rokov dozadu) a tiez sa jednalo o letisko FRA. Treba to oznamit pri check-in a poslat kazdu batozinu (ak existuje) s jej majitelom (teda jedna skonci uz vo FRA ako jej majitel a druha poleti dalej s druhou osobou). Sama batozina v lietadle bez majitela sa planovane nikdy neposiela z bezpecnostnych dovodov. Potom je dobre to oznamit aj na prestupnom letisku (teda FRA) pri nastupe do lietadla, ze podla rezervacie by mali nastupit sice 2 osoby, ale nastupi len jedna.

0 Citovat

Však tazatel píše, že budou mít jedno odbavené zavazadlo, které poletí až do cíle, tak není třeba řešit nějakou cestu samotného zavazadle v letadle bez cestujícího.

0 Citovat

Ahoj, prave odbavena batozina letiaca az do ciela musi byt na meno osoby, ktora tiez leti az do ciela.

0 Citovat

Pokud správně vidím, tak původní tazatel " budeme mít jedno odbavené zavazadlo na jméno cestujícího, který proletí všechny lety." Takže bez problému :)

0
9 reakcí