Je to s China eastern, v září - říjnu, třeba to někoho zaujme 4-24.9. 11.9. - 2.10. 13.9. - 2.10. 18.9. - 2.10. Našel jsem přes španělský kayak. .

Z Prahy na Zeland za 16350

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

11 reakcí

Je to s China eastern, v září - říjnu, třeba to někoho zaujme
4-24.9.
11.9. - 2.10.
13.9. - 2.10.
18.9. - 2.10.
Našel jsem přes španělský kayak.

0

Má ještě někdo nějaký funkční termín kromě 5 denní návštěvy 18-25.10.?

0 Citovat

https://www.kayak.es/flights/PRG-AKL/20 ... 2016-10-02

0 Citovat

Po prokliku 800e.

0 Citovat

Dobrý den,
letíme s China Eastern Airlines a to Praha-ŠanghaJ-Auckland a zpět. Opravdu jdou zavazadla 2x23kg?Není to nějak moc smiley ? Díky za odpověď smiley

0 Citovat

2x23 je maximum, mozes si zobrat aj menej smiley

0 Citovat

oo tak super, díky smiley Nevíte jak je to s rezervováním míst v letadle teda? Všude tady čtu, jak s tím je velký problém. A check-in mi přijde na email týden před odletem?

0 Citovat

toto skor asi patri do sekcie China Eastern smiley myslim, ze staci ked to urobis na letisku...ked maju vsetci s tym problemy smiley

0 Citovat

Online checkin nám z Česka nešel, Pelikán zvládnul rezervovat místa v systému pouze na let zpět z Tokya do Šanghaje. Nicméně v Japonsku mi online checkin na zpáteční let fungoval a mohla jsem si vybrat i místa. Ale asi to bylo až 24 hodin před odletem.

0 Citovat

Aha. Takže pokud to chápu správně, tak check-in udělám až na letišti a sedadla mi přidělí?

0 Citovat

ano - tak to bolo vzdy az do doby, ked nas lowcosty uplne pomylili a urobili z nas otrokov tlaciarni a appiek smiley ale ta obet za tie ceny a destinace stoji smiley

0 Citovat

Ano, v Praze to tak bylo, sedadla nám přidělili. Nevím, jestli je šance kdyby člověk přišel hned na otevření přepážky, že by byla sedadla na výběr, my měli trochu nepříjemnou paní na odbavení, tak jsme se raději ani neptali. Manžel to pak odnesl sedadlem vedle trochu rozložitějšího Číňana:-D Zpátky jsme si to udělali přes net a vybrali jsme si dvojku na straně letadla.

0
11 reakcí