Skusam rozne datumy a neponuka mi to tie z prehladneho kalendara. Ako sa k nim dopracovat? .

PRG - BKK 1,-€

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

10 reakcí


Skusam rozne datumy a neponuka mi to tie z prehladneho kalendara. Ako sa k nim dopracovat?

0

Nijak, ten kalendář vůbec nemá cenu řešit, někdy se nezobrazuje vůbec a asi nečekáš, že skutečně najdeš letenku do BKK za euro, že ne?

0 Citovat

Tak co ked nahodou motyka vystreli smiley

0 Citovat

Tak to bych spíš teda zaměřil své úsilí na tu motyku, to je větší pravděpodobnost smiley

0 Citovat

Z 5ti veci ktere najdes obvykle funguje 1 - i tak to stoji za hledani.. smiley Spousta lidi kteri umi hledat zajimave letenky uz je nikam nepostuje, po internetu je toho jeste poschovavaneho dost, staci jen hledat (napoveda = jsou otevrene i hezke "ota specific" letenky z Prahy, ktere jeste nikdo nestihl provarit) smiley

0 Citovat

Naval to sem! smiley

0 Citovat

Potvrzuji tuto cenu. Včera jsem koupil letenku PRG-BKK v sezóně za 509 €. Přímo z webu Turkish Airlines. Tripsta to má/měla ještě cca o 30 € levnější. Není to akce typu chybný tarif, ale menší sleva v tom je taky smiley

0 Citovat

Ale předpokládám, že po Evropě ne do JV Asie, v tom bych viděl ten rozdíl. Hlavně by to za tuhle cenu vždycky zrušili i kdyby se to někdy někomu povedlo koupit smiley

0 Citovat

Tak za centovky po Evropě, dejme tomu tak 2006-2009 se létalo normálně, v te době taky SkyEurope ,za maximálně stokoruny,ale přímo z PRG velký vyber...
Za méně než cent jsem měl letenku s FR ,bylo to 0,01 švédské koruny, tu platbu mi nevzala ani karta ,musel jsem vzít letenek nekolik smiley
Na dálkovky jsem byl zatím vždy za tisícikoruny...

0 Citovat

Jo jasny - ja se nehadam o tom jestli najdu letenku za 1,-€ do BKK - chtel sem tema prispevkama akorat rict, ze se vyplati to zkouset - obcas to nevyjde, obcas ano smiley

0 Citovat

Jasně, já zase jsem chtěl říct autorovi úvodního příspěvku, že zrovna v tomto případě je úplnej nesmysl hledat takovou letenku, protože je to úplný nesmysl smiley Cenu zkoušet to má rozhodně, ale jen to, co je aspoň minimálně reálné smiley

0
10 reakcí