Ryanair - nový web poprvé v češtině

Založil před 6 lety David Eiselt ve fóru Letecké společnosti

3 reakce

Ryanair postupně sílí na českém trhu a proto si nechal přeložit web do češtiny, na kterém se podílel i místní cestovatel Proky! smiley smiley

https://www.ryanair.com/cz/cs/

Pár much to má, jako třeba anglické názvosloví destinací.

0

Díky za reklamu, Dave! smiley

Jinak teda musím zopakovat to, co jsme si s Davem psali už na Facebooku. Já jsem z toho spuštění české verze docela rozpačitý, protože to evidentně není dodělané a otestované. Je tam spousta chyb hned na první straně, polovina věcí není lokalizována, není vyladěný český font atd. Divím se, že něco takového můžou pustit online. Já pro web překládal dvě velké části, FAQ a podmínky, ale rozhraní domovské stránky a podobně, to dělal zase někdo jiný a evidentně to nikdo nezkontroloval a neotestoval online. Blbé je, že já teď letím skoro na měsíc pryč, takže s nimi vlastně ani nemůžu řešit, že bych jim to opravil, protože práci si tentokrát s sebou neberu. No, tak doufám, že to někdo dá do pořádku, protože takhle si to nemůžu dát ani do referencí (chlubit se tím, že jsem se podílel na překladu webu, na kterém je řada chyb, to by asi nebylo to pravé smiley ).

No, tak snad to někteří lidé nevládnoucí angličtinou uvítají aspoň takto a snad se to postupně zlepší.

0 Citovat

Taktiež sa už pracuje na SVK verzii smiley

0 Citovat

On takhle Ryanair s webem funguje zjevně zcela běžně, viz to, jak měnili vzhled webových stránek a bez chyb to nefunguje prakticky doteď. Na to, jak je to obrovská společnost, která funguje prakticky jen online tohle humpoláctví naprosto nechápu.
Edit: Jinak "dovolte nám pomůže" je fakt pecka smiley

0
3 reakce