Austrian Airlines

Založil před 6 lety Pasty ve fóru Letecké společnosti

Diky, ono se musi proklikat pres klasicky kontakni formular.

0 Citovat

Dobrý den, mám let do USA na jaro 2019 od Austrian ve variantě economi light. Letíme 2, jaké máte zkušenosti s rozsazováním?

0 Citovat

Nerozsazují a nedělá to naštestí žádná normální aerolinka. Prostě si vyberete u online check-in místa podle sebe.

0 Citovat

U toho nejnižšího tarifu je možný check-in (a výběr místa) jen 24 hodin před odletem. Jeho začátek (+ pár hodin) bych si hlídal, aby bylo z čeho vybírat. Když si připlatíš, u některých letů si totiž můžeš vybrat místa týdny předem.

0 Citovat

maly travelhack pri kupe leteniek cez stranky austrian - najlacnejsie to vyjde cez Paypal, neplati sa poplatok za kartu. Takze napr. namiesto 3 leteniek za 118 euro sme platili 101 euro. 

0 Citovat

Ahoj, prosím nevíte co znamená u Austrian hláška: Unfortunately we are not able to issue a Boarding Pass due to authority requirements at this stage. Please contact our desk at the airport.

při pokusu o odbavení? Máme dvě rezervace, odbavení a boarding ticket pro jednu osobu byl proveden OK ale u druhé osoby je tohle hlášení.

Díks

0 Citovat

Že se máš odbavit na letišti.

0 Citovat

Austrian Flight Pass pro cestující z Vídně

https://www.planes.cz/cs/article...ci-z-vidne

0 Citovat

Mám čerstvou zkušenost s vrácením peněz u Austrianu. Změnili mi čas odletu do Minsku a jelikož mi bylo jasný, že tam stejně nepoletím, tak jsem volal na českou infolinku a zažádal jsem o vrácení peněz. Do dvou týdnů jsem měl peníze za účtu. Oproti jiným aerolinkám je tohle krása. Předpokládám, že to mají všichni z Lufthansa group.

0 Citovat

A ja stale cekam na penize z Tirany brezen 2020.. uz 3x urgovano a stale nic. 

0 Citovat

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak je to u AA pokud v rámci letenky, která je z Prahy je přestup ve Vídni(museli bychom ve Vídni na letišti čekat 8h) je možné ten let z prahy vynechat a nastoupit až do toho druhého letu ve Vídni. Vídni máme blíž, ale letenky z prahy s přestupem ve Vídni vychází o více jak polovinu levneji než když si zadám letenku pouze z Vídně. 

0 Citovat

Celý let Vám propadne. Není to možné.

0 Citovat

Já bych je to nechal vyzkoušet. Není nad osobní zkušenost. Tyhle dotazy jsou tady pořád dokola. Přitom odpověď si sami mohou najít hned.

1 Citovat

Ahoj, Austrian Airlines prý začali zpoplatňovat sedadla. Máme tarif Economy Light. Nemáte někdo zkušenost, jak to probíhá? Jestli to jde stejně jako u Ryanairu - necháte se rozsadit a pak zaplatíte pouze přesun jednoho nebo si rovnou zaplatíte sedačky? Díky za zkušenosti.

0 Citovat

Seating při olci  je pořád zdarma i v light tarifu.

0