Ahoj, rád bych se zeptal, jestli je ještě reálná šance sehnat levnou letenku z Evropy (je mi celkem jedno odkud) do Mexika (nejlépe Mexico City) s odletem na přelomu července a srpna se zpáteční letenkou na přelomu ledna a února. Případně na které letiště v Evropě bych se při hledání levných letenek do MX měl zaměřit? Díky za rady .

Levná letenka Evropa - Mexiko

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

3 reakce

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli je ještě reálná šance sehnat levnou letenku z Evropy (je mi celkem jedno odkud) do Mexika (nejlépe Mexico City) s odletem na přelomu července a srpna se zpáteční letenkou na přelomu ledna a února.

Případně na které letiště v Evropě bych se při hledání levných letenek do MX měl zaměřit?
Díky za rady

0

pozeral som vcera nieco podobne pre kamosa, one way z Mexika do Europy a super ceny ma chartrova spolocnost Wamos Air z Madridu do Cancunu a naspat

0 Citovat

Kačenka Konečníková napsal(a):

Je nějak turisticky zajímavá oblast Kalifornského zálivu? Cestopis, nebo osobní zkušenost?

Napadlo mě využít levné letenky na západní pobřeží USA k návštěvě severního Mexika.


96827277-mexico-cartel-map-05-07-17624-2017.jpg

0 Citovat

Nejaky kartel tam asi obcas bude, ovsem behem 9 tydnu stravenych v Mexiku v roce 2010 jsem mezi staty Jalisco a Chiapas vubec na zadny nenatrefil ...

0
3 reakce