Tip na levné letenky do Londýna - jakékoliv datum

Založil Blejzr před rokem ve fóru Tipy na levné letenky
10 odpovědí

Ahoj, rádi bychom se podívali v blízké budoucnosti do Londýna (Listopad, Prosinec), koukal jsem na ryanair a našel jsem zajímavé letenky, které by vyšly na jednoho za 1300, což je slušné, zároveň jsem ale mnohokrát viděl na zdejších stránkách nabídky, které vyšly i víc jak 2x levněji, proto bych se rád poradil, kdy je nejlepší letět do Londýna? Budeme 4 lidi a můžeme letět odkuďkoliv z ČR nebo blízkého okolí.

Díky moc.

Koukni sem:

http://azair.me/2cE1cpu

Během listopadu/prosince je spoustu termínu za 767 Kč při letu z Brna nebo za 884 Kč odlety z Ostravy smiley

a hlavne letenka bude ta najnizsia polozka:)

S tim pocitam, ze cesta je to nejmensi, letime se tam podivat, takze 3-4 dny, tak doufam ze se se vsim vsudy vejdem do 5000 smiley

Ty letenky jsou TOP z toho Brna, jen koukam ze to letiste Stansted je pekně daleko od centra, předpokládám, že letět někam blíž k Londýnu, bude o hodně dražší? Jak pak funguje spoj z letiště do Londýna? Už je tam metro? Nebo bus/taxi?

no radsej si precitaj forum, asi niet lepsie popisaneho mesta ako je Londyn - busy, transfery a pod.

Přesně, na foru je toho dost. Určitě i téma doprava ze Stanu, ubytování, atd.

Nebo se stačí zeptat strýčka Google smiley

Btw. myslim, že když budeš rezervovat dost dopředu, tak se dá koupit zpáteční bus za 16 liber...

Když budeš rezervovat dopředu, tak se dá koupit přes easybus (stejně operuje už všechno National Express) za 4 libry zpátečka.

Nakonec mi zhyckani kamaradi nechteji do Brna tak poletime z Prahy za 1200 :/

Přihlášení a registrace