Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu. Potřeboval bych sehnat letenku do BKK, někde z okolí (VIE, MUC, TXL, BUD atd.) za cenu okolo 15k na termín okolo 26.12 - 26.1. ? Je to reálné, nebo se víc nedá sehnat, než co normálně najdu na internetu? Flexibilní jsme od 20.12. do 28.1. 2017 cca na měsíc pobytu. Moc díky všem za radu. .

(DOTAZ) Thajsko kolem Vánoc

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

21 reakcí

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu. Potřeboval bych sehnat letenku do BKK, někde z okolí (VIE, MUC, TXL, BUD atd.) za cenu okolo 15k na termín okolo 26.12 - 26.1. ? Je to reálné, nebo se víc nedá sehnat, než co normálně najdu na internetu? Flexibilní jsme od 20.12. do 28.1. 2017 cca na měsíc pobytu. Moc díky všem za radu.

0

co takto Oman Air, MUC-BKK-MUC 28.12-25.1. za 15600?

0 Citovat

Já našel 28.12. - 28.1. Taky Oman Air trasa MUC-BKK -MUC za 16006 Kč. A nejlepší, nejlevnější doprava z Brna? Vlak, bus, letadlo nebo někdo kdo nás tam hodí? Tvoje zaslaná varianta je taky fajn! Kde ji najdu prosím?

0 Citovat

já našel 29.12. - 25.1. z Prahy s China Eastern s dvěma přestupy, nazpátek s jedním za 15 872,-
a nebo celkem pohodlně s flydubai za nějakých 16500,- a termín si můžete navolit celkem libovolně smiley

0 Citovat

Add2: Dá se v Mnichově někde levně parkovat?

0 Citovat

do MUC som siel busom SA a bolo to celkom pohodlne, ale hodne zavisi, ci ti let navazuje na prichod na letisko alebo budes poldna cakat

nove (a lepsie) varianty
29.12-25.1 PRG-BKK-PRG za 15900 s China Eastern
29.12-25.1 BUD-BKK-BUD za 14900 s FinnAir
29.12-26.1 MUC-BKK-MUC za 14600 s Etihad
30.12-26.1 MUC-BKK-MUC za 12100 s Air China

0 Citovat

v Bille na letisku si kupis bagetu a 3 casopisy smiley

0 Citovat

myslim, ze vsetko je taky ten priemer. Zial tazko najst neico v presnom termine, za suepr cenu a 5* aerolinkami. Niekde sa treba uskromnit, prip. byt flexibilny. staci letiet pred silvestrom a zrazu cena pod 13000Czk s Air Berlin a Etihad z Berlina
https://www.kayak.de/flights/BER-BKK/20 ... xible-1day

0 Citovat

asi tak, niekde treba ustupok urobit:)

0 Citovat

Všechny argumenty beru, lety s Etihadem a Air Berlín jsou fine, ale let 28 hodin je dobrá vražda.

Co ten Omán Air ? Cena 16k termín 28.12.-27.1. z Mnichova? Let 15h nikde člověk nečeká. Dobrá alternativa ?

Ještě se ukázala přes den letenka z TXL s Hainan Airlines, za 15700. Let 23 hodin. To vcelku jde ne?

PS: shaním zkušenosti, takže všem dekuji ..

0 Citovat

posledny komentar k Air China - je to len na tebe, ci obetujes kus pohodlia a usetris takmer 4k na hlavu, alebo si priplatis .. trebars ja som lacny bastard a tie prachy by som pouzil na mieste na lepsie veci nez o inch vacsi pitch a 2x2 pozivatelne misky zranice smiley

0 Citovat

U Air China a čínských aerolinek obecně nejde ani tak o menší pohodlí jako spíš o absentující kulturu bezpečnosti, diskutabilní kvalitu pilotů a používání neoriginálních náhradních dílů ještě častěji než se děje u jiných aerolinek.

0 Citovat

O bezpečnost bych se nějak nebál. Tohle je už trochu přehánění. Menší problém bych viděl převažující počet čínských spolucestujících, kteří mají bohužel jiné kulturní zvyky.

0 Citovat

No při představě plného letadla popotahujících asiatů mě jímá hrůza smiley

0 Citovat

Našel jsem ještě letenky na Matrixu BUD - BKK s Emirates za 171300 HUF. Termín 29.12. - 26.12. Byla by tu nějaká dobrá duše a pomohla by mi je najít pro 4 lidi? Podobně ceny jsou tam od včera, pokud Matrix pracuje s offline daty, tak od včera by to nejspíš aktualizovali ne?

0 Citovat

Čínské aerolinky jsou za trest zejména kvůli Číňanům samotným. Neletět ve řvoucím, prdícím a krkajícím letadle pro mě má nemalou hodnotu. Klidně si naklopí sedačku až na tvůj obličej atd. Mělo by se na to poukazovat. Fakt, že ty aerolinky samotné mají nějakou úroveň, je tady zcela bezpředmětný.

0 Citovat

Já slyšel, že spoustě evropanů po letech s čínskýma aerolinkama zešikměly oči, bacha na to!

0 Citovat

Já letěl s China Airlines AMS - BKK a zpět před pár lety a nic šílenýho to nebylo. Cestou zpátky jsem bohužel vyfasoval řadu před záchodama což je ale blbý v jakýmkoliv letadle :/ Jediný co jim můžu vytknout bylo letadlo samotný - fakt starý jambo, kde jsem se skoro bál jestli se odlepí od země smiley

0 Citovat

Letím s nimi VIE- HKG a pak TPE - VIE přes Peking a myslím, že po tom všem, co jsem četla, už můžu být jen příjemně překvapená smiley

0 Citovat

Po shlédnutí Air China 981 na JFK na youtube bych si letenku s touto společností mimo Čínu asi nekoupil.

0 Citovat

Air China 981 mi pripomina konverzaciu s oblsuhou v cinskej restike smiley
Tak ale vzdy lepsie ako Air France 447 alebo Malaysian 370 ze

0 Citovat

Taky jsem tedy to video shlédla a rozhodla se, že budu fatalistka, a budu myslet na těch 8 tis., co jsme ve dvou ušetřili smiley

0
21 reakcí