Ahoj vsem ..mam dotaz mate nekdo zkusenosti z leteckou spolecnosti RoyalJordanien ? Hledam letenky nekam na Silvestra mimo Evropu ( Kanary litame kazdy rok v posledni dobe ) ..vim ze je to nejhorsi termin na cenu letenky a navic nechci byt nikde dele nez do 3-4, ledna odlet nejdrive 26.12 -27.12, nejlepe Viden krom Prahy pripadne Polsko, Nemecko , Nasel jsem pomerne rychly presun na Krabi s 2 prestupy s leteckou spolecnosti Royal Joradaninen Viden - Amman - Bangok - Krabi let je pod 24 hodin , zpet stejne ,v Bangoku cekani na prestup 3 hodiny pri ceste tam i pri ceste zpet , v Ammanu jen hodina a pul tam ,pri zptetecni ceste 5 hodin cena 23400Kc ,..hledam sice radeji letenky do 15000 Kc ale mam za to ze na vanoce pod 20 000 asi nic nenajdu ,,toto mi prijde vyhodne ze to vlastne umoznuje tyden na Krabi a pomerne rychly presun vzhledem k vzdalenosti ( hledame hlavne koupani a prirodu do Bangoku muzeme treba jindy v Thajsku jsme jeste nebyli ) Zajimaly by me zkusenosti s Krabi ..plaze ,vyziti , moznost navstevy jineho ostrova , pocasi v tomto obdobi i nazor na cenu letenky a take na leteckou spolecnost Uvitam i jiny typ v tomto terminu za levnejsi cenu nejen Thajsko Predpokladam ze by se jeste mohl ukazat nejaky last minute ..treba loni jsem si vsiml ze byly Maledivy zpatecni z Mnichova za 350 euro bouhuzel 22 ,prosince ,,mohl jsem az od 23...co treba Kapverdy ty jsem videl z Brusselu last minute za 200 euro loni nebo Oman ? Sri Lanka treba neco bliz Kanary i Maroko zname..diky .

Krabi

Založil ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj vsem ..mam dotaz mate nekdo zkusenosti z leteckou spolecnosti RoyalJordanien ? Hledam letenky nekam na Silvestra mimo Evropu ( Kanary litame kazdy rok v posledni dobe ) ..vim ze je to nejhorsi termin na cenu letenky a navic nechci byt nikde dele nez do 3-4, ledna odlet nejdrive 26.12 -27.12, nejlepe Viden krom Prahy pripadne Polsko, Nemecko ,
Nasel jsem pomerne rychly presun na Krabi s 2 prestupy s leteckou spolecnosti Royal Joradaninen Viden - Amman - Bangok - Krabi let je pod 24 hodin , zpet stejne ,v Bangoku cekani na prestup 3 hodiny pri ceste tam i pri ceste zpet , v Ammanu jen hodina a pul tam ,pri zptetecni ceste 5 hodin cena 23400Kc ,..hledam sice radeji letenky do 15000 Kc ale mam za to ze na vanoce pod 20 000 asi nic nenajdu ,,toto mi prijde vyhodne ze to vlastne umoznuje tyden na Krabi a pomerne rychly presun vzhledem k vzdalenosti ( hledame hlavne koupani a prirodu do Bangoku muzeme treba jindy v Thajsku jsme jeste nebyli )
Zajimaly by me zkusenosti s Krabi ..plaze ,vyziti , moznost navstevy jineho ostrova , pocasi v tomto obdobi i nazor na cenu letenky a take na leteckou spolecnost
Uvitam i jiny typ v tomto terminu za levnejsi cenu nejen Thajsko
Predpokladam ze by se jeste mohl ukazat nejaky last minute ..treba loni jsem si vsiml ze byly Maledivy zpatecni z Mnichova za 350 euro bouhuzel 22 ,prosince ,,mohl jsem az od 23...co treba Kapverdy ty jsem videl z Brusselu last minute za 200 euro loni nebo Oman ? Sri Lanka treba neco bliz Kanary i Maroko zname..diky

0

Tak uz vidim v rezcenzi leteckych spolecnosti par nazoru na Royal Jordanien ... podle toho cena moc vysoka ..ale tam tech 10 asi nebylo pres Silvestra ,,

0 Citovat

Z Mnichova lítá teď Oman Air do BKK, dá se pořídít s rozumným prodejcem za 16k nebo s Hainan za 15,5k. Pak bych na Krabi volil let z DMK, bude to určitě levnější. Nebo já teď koupil BUD-BKK s Emirates za 16500 Kč za 15 hodinový let s odletem 29.12. Stopy na cestě tam 4 hoďky a zpět 2 hoďky v Dubaji.

0 Citovat

Dik za info mrknu na to ta Budapest by se mi celkem i hodila ale potrebuju driv nez 29.12 . jinak pak netrvam na Krabi pokud by bylo neco zajimaveho z BKK ja se jen chtel vyhnout Bangoku z casovych duvodu

0 Citovat

Jinak pokud ten Oman air z Mnichova tak pak by taky slo letet jen do Omanu slysel jsem na to celkem dobre reference ,,nevim uz jsem se na to ale dival a nachazelo mi to v tom obdobi letenky kolem 800 euro coz zase neni zadna skvela nabidka ale asi na vanoce nic lepsiho cekat nejde kdyz hledam termin 26-27.12 - 3-4.1.1 mozna nejpozdeji do 6.1.

0 Citovat

Sem tam jsou dobré ceny na i na pelikan.hu, dobré ceny najde i skyscanner.hu když letíš z BUD. Celkem dobré ceny jsem viděl i z Varšavy sem tam. Otázkou je kam máš dobrou dostupnost. Já to mám na letiště do BUD cca 3 hodinky autem..

0 Citovat

Skyacanner pouzivam melo by ale byt prece jedno v jakem jazyce nebo lokalitu mam nastavenou nasel jsem prave na ten Silvestovsky termin Seychely z Vidne za 650 euro ale s Air Serbia ...nevim neznam ale moc duvery to nevzbuzuje navic kdyz od jinych je to pres 1000 euro pravda jsou tam dva presupy za 776 se pak da naji lepsi cas ..no zatim je cas ..kdyz tak skoncime opet na Kanarskych kam ted jezdime v poslednich letech na konec roku ..uznavam ze 10 dnu je na Thajsko malo proto jsem chtel co nejkratsi cestu a rovnou nejaky ostrov ..nebo neco bliz netravam na Thajsku

0
6 reakcí