Ahoj prosím pomoc, sháním levnou letenku do Kanady nejlépe Clagary nebo Vancouver.. odlet cca 5.7 návrat kolem 10.9 prosíím nevíte někdo o nějakých letenkách. Klidně i z Londýna, Prahy, Vídně.. cokoliv:) díky za info  .

Letenky Kanada

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

24 reakcí

Ahoj prosím pomoc, sháním levnou letenku do Kanady nejlépe Clagary nebo Vancouver.. odlet cca 5.7 návrat kolem 10.9 prosíím nevíte někdo o nějakých letenkách. Klidně i z Londýna, Prahy, Vídně.. cokoliv:) díky za info smiley

0

Podívej se na Canadian affair. Odlety z Anglie smiley Mají cenově stabilní nabídky okolo 400 liber

0 Citovat

Super děkuji moc za info.. hnedka jsem si tam našla za 349liber dííky smiley smiley

0 Citovat

Ahoj všem dobrodruhům, netušíte, jestli se objeví nějaká letenka PRG-YTO-PRG, případně PRG YVR-YTO-PRG a to někdy během léta 2020, kvůli prázdninám dětí a nebo jestli cena kolem 17000 CZK je a bude nejlepší varianta. Z jiných letišť se mi moc letět nechce, ale nebráním se tomu, pokud by šlo o úsporu, přeci jen ve 4 to bude raketa.Díky


0 Citovat

Ahoj, jen tak námatkou jsem kouknul, a dají se pořídit např. přímé lety z TXL s Air Canada do YTO za 13-14, což je ve čtyřech už velká úspora

0 Citovat

Čistě Toronto si myslím, že by mohlo jít o něco níže, ale s Vancouverem bych spíš nepočítal.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Čistě Toronto si myslím, že by mohlo jít o něco níže, ale s Vancouverem bych spíš nepočítal.

Souhlas, Vancouver asi nevyjde přes prázdniny, ale Toronto by mohlo 

0 Citovat

Ahoj a díky za názory, počkám tedy a možná se i dočkám...A nebo vybafnou letenky jinam a poletím jinam, teď zrovna vybaflo LAX

0 Citovat

Včera jsem tudy prověřoval ceny s tranzitem v LIS pod 3 h je cena za letenku 18 tis.Sice mám do neděle rezervaci, ale asi jí nechám propadnout a zkusím posečkat. Je to tedy raketa, v JP jsme byli za 6500,-/letenka,  v Číně za 13000,-/letenka,  Na Kubě za 12000,-/letenka, těch 18 tis za jednu letenku do YTO je tedy celkem dost.To je skoro na změnu destinace.Při stopoveru kolem 10 a více hodin je letenka pod 15.I to je cesta

0 Citovat

V Japonsku ste boli len preto, lebo stála letenka 6500czk.. nejaký error, cena to nie je štandardná. Inak by ste tam asi neleteli, že. 18000 do kanady je skôr štandard, najmä v lete. Osobne by som ešte ale počkal

0 Citovat

Taky hlídám Toronto. BA nabízeli ještě před týdnem z PRG kolem 11, ale byl nutný přejezd LHR-LGW. Ale bylo tam asi 5 hodin, takže v pohodě. Jedeme druhá půlka srpna. Za 18 bych fakt počkal. TAP taky sleduju, ten dlouhý přestup v LIS je škoda, ale zase přes den, dalo by se jít do města.

0 Citovat

O Kanadu se taky vyhledove zajimam a Toronto byva dobre  z Irska ,samozrejme i ta Anglie  ,Vancouver bych mozna ressil  dobrou letenkou  do Seattle .pripadne i do SF

0 Citovat

Mikir, ak je problém dlhý prestup v lisabone,tak posielať niekoho cez San Francisco nemá veľký zmysel. 

0 Citovat

tonic, vis ze ja vetsinou nejake dlouhe i  treba krkolomne prestupy  neresim ,beru to jako soucast cestovani a prioritni  je vzdycky cena letenky ,neco videt cestou je pro mne pridavna  hodnota , cas je nepodstatna zalezitost ,ale jasne ,pokud nekdo ma problem s takovym mistem jako je Lisabon tak pak nema smysl SF

0 Citovat

Ano, OSA byla chyba v tarifu které si nás všimlo hodně :)) BA za 11000,- tak to by bylo super

0 Citovat

Pokud máte zájem půjčovat i auto, tak doporučuji letět Seattle, jak psal výše Mikir. Cena za letenku bývá podstatně nižší a to samé platí i o půjčení auta. Zároveň klasické půjčovny aut nemají problém s přejezdy do Kanady.

0 Citovat

Tak koukám, dnes vylezly letenky za pěknou cenu z Polska, na jaro, otázka, jestli čekat že se objeví o něco na léto

0 Citovat

Záleží, které části léta by se to mělo týkat. Obecně většina aerolinek bere high season jako období od posledního týdne v červnu do zhruba poloviny srpna. Na 99 % budou ještě další akce.

0 Citovat

Ahoj, momentálně jsou lety na květen ex PRG-YTO pod 12 tis to je asi dobré...


0 Citovat

Ahoj, rád bych navázal s dotazem na letenky do Kanady. Potřeboval bych přelom dubna/května PRG-YUL a zpět YYZ-PRG. Bez zavazadel vychází kolem 11k, se zavazadlem 14k. Má ještě cenu vyčkávat na nějakou akci, nebo radši kupovat? Díky

0 Citovat

Z Prahy je to fajn cena. Ceny v akcích bývaly kolem 10k, ale většinou bez zavazadla. Pokud se ti hodí termín, tak bych nečekal. 

Na druhou stranu, je otázka, zda v současné době je vhodné kupovat letenku na 4 měsíce dopředu. Během té doby se může spousta věcí pokazit. Takže kvalitní pojištění storna nebo aspoň nějaký flexibilní tarif se změnou aspoň do voucheru (liší se dopravce od dopravce). Případně být mentálně připravený, že letenku proletět nepůjde a já o ty peníze přijdu.

2 Citovat

Ahoj, obnovím téma. Dívám se na letenky PRG_YVR ideálně začátek března. Nějak mi to podražili :D Nemá prosím někdo zkušený nějaký tip, kde to najít lépe? Ano o MUC vím a také to zvažuji... 

0 Citovat

Tak začátek Brezna je za mesic a pul. To uz neni uplne dobra doba na nakup levnych letenek. 

S tim nic nevymyslite, zadne tajne tipy nejsou - sjedte si na google flights lety z mest, ktera mate dostupna (jde zadat vice vychozich mist), jinde nic zazracneho nenajdete.

0 Citovat

vím, že už to poněkud hoří, ale zase dnes na mě skočilo něco málo přes 10k na únor (MUC-YVR), tak si říkám, že už moc ta pravidla - 3-6 měsíců předem také neplatí... 

 

0 Citovat

Plati porad :) jen samozrejme nic neni univerzalni a obcas se najde vyjimka.

0
24 reakcí