Kam s ní? .

Kam si dáváte v letadle kabelku?

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

8 reakcí

Kam s ní?

0

Do prdele? smiley

0 Citovat

Já si jí dávám pod sedačku před sebou smiley

0 Citovat

Obvykle pověsím na sedačku před sebou. Stejně jako zimní bundu, deku na nohy a zrcadlovku.
Boty si zouvám a sunu pod sedačku, co nejvíc dopředu.
Aby nám věci nepřekáželi, ale abysme je mohli rychle použít když je potřeba.
Taky má pak člověk víc místa. Může se nohama opřít. Zvlášť kolem okénka lze nohu hezky protáhnout.
Ale nejřív se musí sundat již zmíněná obuv, jde to potom lépe a zároveň je to ohleduplné vůči cestujícímu před námi.

0 Citovat

Kdy letim monkey classem tak u checkinu narvu bagl do kufriku co jede spodem a vezmu si do ruky akorat notebook bez nabijecky, v kapse telefon a penezenka.. Moje nejvetsi nocni mura - narvanej bagl kramama (3 knizky, polstarek, notebook, nabijecka, tablet a dalsi picoviny), k tomu taska se zrcadlovkou a idealne jeste flaska z duty free a tahnout to economy pres pul sveta (mam s tim svoje zkusenosti a timto zdravim specielne svoji manzelku)..

Kdyz cestujes stylove jako ja nebo padrino, tak vetsina A380 business class ma na kabelku / bagl / kraviny spoustu suplicku a zasuvek, takze nic neresis.. smiley Akorat je pak potreba si dat pozor na to kam to clovek dava a nesmi moc chlastat, protoze pak je celkem rychta dohledat vsechny kramy pri vystupovani.. smiley

0 Citovat

Koukám, že padrino si se svými alternativnmi identitami pokecá docela dobře sám... smiley

0 Citovat

Jj, když na ty padrinovy krávoviny nikdo neskočí, tak si vesele založí novou identitu a odpoví si sám smiley

0 Citovat

A přesto v mnoha tématech dokáže dát fakt rozumnou odpověď.

0 Citovat

Taky jsem si všimnul. Nechápu, že má potřebu ještě k tomu takto exhibovat a dělat z lidí pitomce...

0
8 reakcí