Kam v dubnu ?

Založil mikir před 8 měs ve fóru Tipy na levné letenky
15 odpovědí

Hledam tip na cca 10-12ti denni cestu v druhe polovine dubna , tematicke zamereni , priroda, koupani , vecerni posezeni v mensim stredisku bez prilisneho turismu a davu lidi , jista zaruka pocasi , ze nebude prset, okoli ,hory more ,

Samozrejme jsme ochotni k urcitym kompromisum , je mi jasne ,ze atraktivni misto uplne bez turistu nejde

V zaloze mam Kanary , kde jsme letos poprve po 9 letech nebyli na Silvestra ,ale prave to me vede k myslence hledat neco mimo Evropu
Byli jsme v Dubaji a v Omanu a bylo to zajimve a nebyli jsme zklamani

Cenova predstava do 1500 euro pro 2 lidi za vse , pokud by bylo do 1000 bylo by to zajimavejsi smiley ubytovani skromne , ale dvouluzak s vlastnim prislusenstvim podminka ,,nejlepe studio ,apartman ,moznost vareni si , ale i moznos chozeni na jidlo za rozumnou cenu ,,mozost vypujceni auta treba na pul pobytu, neni nutne ale je vyhodou, podle okolnosti i na cely pobyt ,

Oblast lhostejno kde , ale 25 hodin v letadle zase nemusi byt ( jedna cesta ) nocleh a stop over nekde po ceste neni na zavadu , blizsi destinace ma prednost

Dik za tipy smiley

Stejně skončíš u Kanárů... smiley

To je skoro jako nějaká poptávka kterou posíláš do cestovky smiley

Stejně skončíš u kanáru nebo někde dál, protože v dubnu je to ještě na pikaču.

Sám jsem teď v dubnu byl pod Valencií - teploty lákavé (přes 20), sluníčko. ALE v noci svetřík, přes den písek na pláži sotva vlažný, voda nekoupatelná.
A to si troufám tvrdit, že je to jedna z nejteplejších oblastí Evropy .. takže chtě nechtě musíš DÁL.

A s těmi všemi požadavky a kritérii si troufám i říci, že se tady jedná o takový překladatelský voříšek smiley))

Tak ja vim, ale hodne tu jsou zkuseni cestovatele , kteri byli v mistech , kde jsem nikdy nebyl ani drive,ani v soucasne dobe

Mozna u Kanaru skutecne skoncime , chybi mi jeste La Palma a El Hierro , Kanary jsou blizko, letenky jsou za babku, pocasi stabilni jidlo super, ubytovani siroky vyber ,pujceni auta snad uz jednoduseji ani nejde ,, pokud budeme chtit jit do jistoty , tak neni co resit

Z hlediska penez ale utratime vlastne stejne, jako nekde v exotice, protoze si proste doprejeme vic , v nezname zemi , kde clovek je poprve , se prece jen vic hlida a pocita smiley

Last minute na Kapverdy? Nebo lowcostem do Eliatu v Izraeli.

Možná Dahab v Egyptě, pokud se nebojíte.

A co treba Azory? Aby si se vyhnul tem kanarum smiley Napadlo me Thajsko (ted tady jsme a musim rict, ze za tech par dni jsme nadseni, opravdu parada zatim). I kdyz je pravda ze do 1500 euro by si se asi nevlezl, pokud bude clovek pocitat 15k za letenku.

Azory ne, chce někam kde neprší smiley

Trochu ti ten pobyt natáhnu, jo? 26.4.- 12.5. s KLM z Budapešti do KL za 814 E dvě zpáteční letenky. Jeden přestup, na cestě budete 15:40 min cestou tam, 20:10 min cestou zpět. Z BUD to letí v 17:05.
Pokud nechcete otálet v KL, kde budete v 15:40, tak večerním spojem na Langkawi za 57 E zpáteční letenka pro dva s AirAsia. Vím, že preferuješ Booking, takže tady tolik všemi opěvované T-Star Cottages vyjdou na celý pobyt do 11.5. na 200 E pro oba.
No nic, dovolená se nám krátí, je čas na KL. Noc z 11.-12.5. ve čtyřhvězdě nedaleko Petronas se snídaní (je nutné se trochu rozmazlit, no ne?;-)) opět přes Booking v Oakwood Hotel and Residences Kuala Lumpur s výborným hodnocením, Vás vyjde na 45 E za oba.
Čili to máme 1116 Euro v základním nástřelu. Zbývá myslím dost prostoru i na cestu do BUD, moped na Langkawi a dobré levné jídlo v místních žrádelnách, či nějaký ten vstup někam, až Vás přestane lenošení bavit.

Asi by me napadli Kanary a Dubaj, nicmene 2 destinace kde jsem mel super dovolenou v dubnu je Goa a Miami - druhe jmenovane asi nedava smysl z pohledu nakladu, kazdopadne Goa do 1500e poridis 100%..

Jeste bych prubnul Kretu - v dubnu zacina sezona a treba na Elafonysi se urcite vykoupes (letenka za 3k a vloni jsem v cervnu platil na jizni Krete 1000/2os/4* vcetne snidani za noc)..

A co levne chartery z DE ? Kazdou chvili je tam jedna pecka vetsi nez druha - treba Cancun za 250e, pak busem pres Playa Carmen do Tulum a tam nejaky prijemny hostylek u plaze nebo airbnb..

Sicília? letenky na April https://www.ryanair.com/ie/en/booking/h ... 27/1/0/0/0 47€ smiley ešte som tam síce nebol ale mam to v pláne a možno keby nemam naplanovany na ten termín už štokholm tak by som to možno aj bral smiley počasie som pozeral že može byt aj 19 stupnov ale aj 30 a myslim že s tych 11 dni musi byt aspon jeden 30 smiley

No vida jak se tady schazeji hezke napady, treba budou prospesne nejen pro me smiley

Doufejme, že to bude brzy Invia... Nyní mi přijde nejpřehlednější expedia (http://bit.ly/1H3XY4U), někdo si zase potrpí na ltur (http://www.lturfly.com/lturfly/index.lt ... ountryList), ale konkrétně tento Karibik najdeš na tuifly.de. Jen jsem za boha nepřišel na to, jak si nastavit url tak, abych viděl vždy všechny letenky a nemusel to neustále překlikávat.

Invia, resp. její čínští investoři, koupili německé ab-in-den-urlaub a fleuge.de (jimi nesprávně nazýváno jako největšího prodejce letenek v DE). Takže předpokládám, že si jejich data půjčí i pro český trh.

kickass1 píše:
Asi by me napadli Kanary a Dubaj, nicmene 2 destinace kde jsem mel super dovolenou v dubnu je Goa a Miami - druhe jmenovane asi nedava smysl z pohledu nakladu, kazdopadne Goa do 1500e poridis 100%..

Doporucis ubytovani na Goa ? a jak jsi tam letel a skym ? Dival jsem se na ubytovani na booking.com a ceny fakt super

Dik za info

Přihlášení a registrace