Tak jsem si vcera zase uzil skveleho a bezchybneho webu Ryanairu v lonskem roce jsme dostali s zenou voucher ,uz pred casem jsem zjitil , ze lze pouzit jen na toho, na koho je vystaveny , ten dotycny musi letet, takze bacha na to , kdyz to kupujete nekomu jako darek , samozrejme muze letet i dalsi osoba , ta se musi pak uvest jako druha v poradi Uz dele mi dela problem kupovat letenky jako nerigistrovany Uznavam , ze tento muj problem muze ovlinovat zastaraly pocitacovy system , ovsem dokud fungovaly stranky Ryanairu bez te registrace , tak problem nebyl , jejich webovky povazuju osobne za jedny z nejhorsich z nizkonakladovych spolecnosti , horsi snad mel sveho casu jen zkrachovaly Skyeurope ,ani Smartwingsu stranky moc kdysi nefungovaly .

voucher Ryanairu a web Ryanairu

Založil ve fóru Letecké společnosti

0 reakcí

Tak jsem si vcera zase uzil skveleho a bezchybneho webu Ryanairu smiley smiley v lonskem roce jsme dostali s zenou voucher ,uz pred casem jsem zjitil , ze lze pouzit jen na toho, na koho je vystaveny , ten dotycny musi letet, takze bacha na to , kdyz to kupujete nekomu jako darek , samozrejme muze letet i dalsi osoba , ta se musi pak uvest jako druha v poradi

Uz dele mi dela problem kupovat letenky jako nerigistrovany smiley naskace vse , az do chvile nez se maji zadat osobni udaje a ty pak zadavat nejdou ,plocha zesedne a nejde pokracovat (uznavam , ze tento problem muze byt tim ze pouzivam windows vista a tam uz neni podpora pro google chrome ,ani na mozille firefoxu , kde jsem to delal, uz to nechce jit )
Takze jsem se chtel prihlasit na svuj email co mam registrovany u Ryanairu, bohuzel se nedarilo a jako uz v minulosti vicekrat ,me to psalo ,ze email neexistuje. , nebo ze je spatne heslo , email centrum.cz , zkusil jsem pouzit jiny email co mam na google a naskocilo to

Jenze na tomto emailu nemam udaje pro Ryanair , takze sahodlouhe vyplnovani vsech tech jejich nesmyslu ,co by nemuseli pozadovat ( napriklad rovnez irska spolecnost Aer Lingus ma vyplnovani mnohem jednodussi )

Nakonec se tedy zadarilo a letenky se mi podarilo koupit ,,jake vsak bylo me prekvapeni smiley smiley , kdyz na potvrzovacim emailu prislo potvrzeni prijmeni me zeny jeste za svobodna ( zadaval jsem spravne !!! )

Napred jsem se tedy snazil najit na jejich strankach neco, kde by se to dalo urgovat existuje tam live chat , ale byl bussy ,, protoze to byla zavazna chyba rozhodl jsem se tam telefonovat
Domluva s muzem na Help centre a rezervacni centrale byla tristni , protoze v Irsku ziju 14 let, tak znam jejich mentalitu dokonale , ale uz me to zacalo fakt vytacet , navic , kdyz jsem vedel , ze volani se uctuje lichvarskym poplatkem , stale tvrdil , ze je jmeno dobre a nechapal , nebo nechtel pochopit , ze mi prislo potvrzeni na jmeno me zeny za svobodna !
Jak se to mohlo stat, je tezko pochopitele i pro mne i kdyz jsme s nima litali ,jeste kdyz jsme nebyli manzele , takze tam to jmeno v systemu meli

Vysledek ale byl nakonec ten , ze mi asi po 15 minutach naskocilo do emailu spravne prijmeni

Zaslal jsem na Ryanair stiznost , abych mel neco v ruce , pokud mi prijde prilis vysoky telefonni ucet , stiznost jsem posilala s emailu centrum.cz a zjevne funguje , protoze me prisla odpoved , pozadoval jsem , aby zkontrolovali , proc mi nefunguje registrovany email a nejde me to ani prehodit zpet s toho emailu na google , zadali znovu kod naseho letu s tim, ze to proveri

Nizkonakladovky jsou skvele cenama , ale pokud vznikne nejaky problem , tak je to skutecne katastrofa, at uz jde o jakoukoliv spolecnost smiley

Uznavam , ze tento muj problem muze ovlinovat zastaraly pocitacovy system , ovsem dokud fungovaly stranky Ryanairu bez te registrace , tak problem nebyl , jejich webovky povazuju osobne za jedny z nejhorsich z nizkonakladovych spolecnosti , horsi snad mel sveho casu jen zkrachovaly Skyeurope ,ani Smartwingsu stranky moc kdysi nefungovaly

0
0 reakcí