Ahoj, strasne se chci podivat do HK. S daty jsem flexibilni od cerven - zari. Budu neskutecne vdecny, pokud se najde neco pod 10 tis. Jarek .

Hong Kong

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Ahoj, strasne se chci podivat do HK. S daty jsem flexibilni od cerven - zari.

Budu neskutecne vdecny, pokud se najde neco pod 10 tis.

Jarek

0

Pod 10k je to už libovka smiley

0 Citovat

To mas pravdu. Ja porad hledam, tak bych do toho sel i za 13k, ale stale nic -_-

0 Citovat

Přátelé, nemáte někdo aktuální zkušenost s výletem z HK do Schenzenu?

Co se mi podařilo vygooglit, tak je možnost bezvízově cestovat v rámci organizovaného zájezdu. Individuální přechod by měl být možný např. u stanice metra Lo Wu po úhradě poplatku za jednorázové vízum 275 CNY.

Ocením každou nedávnou konkrétní zkušenost.

 

 

0 Citovat

Dobrý večer cestovatelé. Mám v HKG mezipřistání z BKK 6.30h, od 17.40h do 0.35h. Ven to asi nemá cenu chodit, tak co je zajímavého na letišti ? Nějaká vyhlídka na ranvej, někam sednout do restaurace nebo tak něco ? Díky

0 Citovat

"Vyhlídka" je na druhym konci konci toho umělýho ostrova, ale nic extra, navíc se většinou přistává na tý vzdálenější dráze. Lantau za tmy nemá smysl...asi bych si zdřímnul na letišti.

0 Citovat

Já si pamatuju, že tam měli dobrý burger ;-). Teda po měsíci v Indonésii mi opravdu moc chutnal. U Burger Kinga 😀

0 Citovat

co ja viem, ved z BKK nebude rozbity ako keby letel z Europy a ak by bola rychla imigracka .. a airport express premava kazdu chvilu, by som mozno aj skusil sa previezt do HK a povozit sa lodkami po Victoria Harbour :D

0 Citovat

Ak priletis na cas a v HK si este nebol, tak sadni na spominany Airport Express smerom na stanicu Kowloon
https://www.hongkong-airport-tra...press.html

Odtial to mas v podstate prijemnu kratku prechadzku "dole" po Canton Rd na Victoria Harbour. Ako pisal kolega vyssie, mozes sa previezt lodkami na druhu stranu, pripadne si kazdy vecer o 20:00 pozriet z Tsim Sha Tsui promenady "A Symphony of Lights"
https://www.youtube.com/watch?v=CwwU0UAQieQ

7 hodin "hrubeho" casu je na rychly vylet do centra HK luxus, ja by som na letisku nesedel.

0 Citovat

jonapet napsal(a):

Přátelé, nemáte někdo aktuální zkušenost s výletem z HK do Schenzenu?

 

Pokud vim, tak byly bezvizove vyjimky pred nejakymi roky zpet zruseny, alespon pro Cechy.

Jinak tam uz par let jezdi z Kowloonu rychlovlak, vyrazne pohodlnejsi nez stare spojeni pomalymi vlaky pres Lo Wu, kde nebylo ani rezervovane sezeni a jelo to docela dlouho.

0 Citovat

Ještě jste kucí zapomněli dodat cenu toho Airport expressu, zhruba jako nová letenka z BKK :-)

Jako na vostro by to asi šlo i busem, dvě hodiny na Peak a dvě zpět, ale kde je nějakej požitek? To je cestování jak brum zamlada :-)

Přes den by super alternativou byl bus do Mui Wo a loď za 17, ale za tmy bych doporučil spíš ten star ferry za 4 (a s tímhle časovým rozmezím bez Peaku) :-)

 

 

0 Citovat

Naposledy som platil v novembri za spiatocku na Kowloon HK$176, co bolo v prepocte 20€...myslim ze je to na HK uplne v pohode cena. Dokonca cestou naspat z mesta sa da priamo na stanici Kowloon urobit In-town check-in na dalsi let.

Ten Peak by som takto na otocku neriesil, to je zbytocne nahananie a stres. Ale nejaka "kava" a prechadzka na Victoria Harbour je uplne na pohodu.

0 Citovat

tak co je 20 eur teraz ze R/T v hongkongu z letiska. ked si vezmes, ze slovak lines na Schwechate kupujes u vodica za 15 eur a pivo na Sabihe stoji 17 :D za tych par hodin v tranzite na HKG prezeries viac ako tych 20e (ak nemas volny vstup do saloniku samozrejme)

3 Citovat

Ten Airport Express se dal vzdycky jeste o neco levneji koupit pres Klook.com. Jinak od 3 lidi vice se vyplati spis Uber.

Nejlevnejsi je bus, jede do centra podle me pres hodinu, ale pri prvni navsteve je na co koukat okolo.

Radeji nez Peak mam vyhlidku na panorama mrakodrapu ze strany Kowloonu mezi Tsim Sha Tsui Star Ferry Pier a Avenue of Stars. Navic je to zdarma a se sochou Bruce Lee jako bonus.

1
13 reakcí