Ahoj právě jsem si koupila letenku a udělal jsem chybu v datu, dočetla jsem se že mohu změnit datum do 24 hodin bez poplatku jen doplatím rozdíl v ceně. Cena je stejná ale toto mi vyskočilo ve formuláři. tak teď tomu nerozumím budu nebo ne??Díky za radu.Podrobný rozpis položek ceny Nové jízdné (2 x Adults) 33,98 € Původní jízdné (2 x Adults) 33,98 € Rozdíly 0,00 € Změny bez poplatků (2 x Adults) 80,00 € Celkem: 80,00  .

chyba v zadání dokladu a data narození při odbavení u Ryanair? ahoj udělala jsem chybu v zadávání dokladu a data narození, prost

Založila ve fóru Letecké společnosti

7 reakcí

 Ahoj právě jsem si koupila letenku a udělal jsem chybu v datu, dočetla jsem se že mohu změnit datum do 24 hodin bez poplatku jen doplatím rozdíl v ceně. Cena je stejná ale toto mi vyskočilo ve formuláři. tak teď tomu nerozumím budu nebo ne??

Díky za radu.

Podrobný rozpis položek ceny

Nové jízdné (2 x Adults) 33,98 €

Původní jízdné (2 x Adults) 33,98 €

Rozdíly 0,00 €

Změny bez poplatků (2 x Adults) 80,00 €

Celkem: 80,00 

0

Ahoj, napiš jim na chat/FB. Tam tyhle věci řeší promptně.

0 Citovat

Toto jsem se dočetla v centru pomoci., ale právě mi tam vyskakuje těch 80 euro. Děkuju za radu. Pokud měníte datum, čas nebo trasu, poplatek se neúčtuje, ale musíte zaplatit rozdíl v ceně mezi původně zaplaceným letem a nejnižší dostupnou cenou nového letu.

0 Citovat

Ano, já na to teď také koukal. Proto netuším, proč to systém chce zpoplatnit. Prostě „Ryanair, ne vždy funguje jak má“.

0 Citovat

Mám tedy raději koupit nové, nebo ještě pátrat?

0 Citovat

Napsat na jejich facebook s žádostí o změnu v rámci 24 h. https://www.facebook.com/ryanair/?fref=ts

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Napsat na jejich facebook s žádostí o změnu v rámci 24 h. https://www.facebook.com/ryanair/?fref=ts

Omlouvám se, ale já nevím jak , do příspěvků to nejde a zprávy tam nikde nejsou, nebo je nevidím. :(

0 Citovat

Tak se mi podařilo změnit datum letu zdarma!! Je třeba se dostat přes zákaznickou podporu na stránkách Ryanairu na live chat .
Děkuji za podporu

0
7 reakcí