Zpáteční letenky pouze na jediný termín z Berlína do irského Belfastu pouze za 6 €! Neváhej :) zbývají poslední 4 místa.https://www.ryanair.com/cz/cs/booking/home/SXF/BFS/2017-04-04/2017-04-06 .

[FR] Berlín – Belfast za 6 €

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

4 reakce

Zpáteční letenky pouze na jediný termín z Berlína do irského Belfastu pouze za 6 €! Neváhej :) zbývají poslední 4 místa.


https://www.ryanair.com/cz/cs/booking/home/SXF/BFS/2017-04-04/2017-04-06

0

Nebylo by spatne uvadet vice letenek Ryanairu do treba tech 20 euro za jeden smer . nebo spis ,kdyz 20 eurovych letenek ma Ryanair dost tak treba jen do 10 euro, ,tyhle zbytky jsou asi s posledni akce ale jeste tam zustava vice 5 eurovych nabidek, dokonce i 3 eurove ,Norimberk - Bergamo ,Verona , Wroclaw-Warsava jiste da se konkretni vec vyhledat na azair.cz , ale byl by tady docela prijemny takovy fare finder , jak je na strankach Ryanu , ze vsech odletovych letist Cesko a sirsi okoli a treba letist ktera jsou dostupna z Prahy , Ostravy, Brna
Tak jak vetsinou nadavam na web Ryanu , tak tenhle jejich fare finder neni spatny ( pokud neni akce to pak nefunuje nic ) je velice jednoduchy a spousta cestovatelu jde hlavne po cene
Na jedno kliknuti vidim ceny z daneho mista a podle vyse ceny, kterou si navolim se mi ukazou nabidky , kdyz mam zajem rozkliknu a vdim graf na cely mesic a mohu vybrat den
Tak nejak bych si predstavoval vyhledavac na cestujlevne ), samozrejme nemuselo by jit jen o Ryanair

0 Citovat

ak by bolo nieco take aj na Wizz tak super ;)

0 Citovat

Také bych rád něco takového viděl :) ale není sranda to udělat. Zkusím oprášit staré kontakty, jakmile na to přijde chvíle a uvidíme, zda se dá hnout rychleji i v tomto směru.
Jinak já už na Ryanairu nehledám jinak, než přes fare-finder. Dokonce je pro mě jednodušší udělat 5 kliknutí pro různá letiště zde, než jednou na azairu a listopad tou snětí nabídek.

0 Citovat

Na azairu se asi nejlepe pracuje tak ,ze nezadavam hned zpatecni let ale jen jeden smer , od kdy do kdy clovek vetsinou vi , pripadne pevne datum a dneska uz se vetsinou vic jak 1 prestup nevyplati ,davam sice dva a obcas i 1 den na prestup , da se tam i navolit ktere letiste chci a ktere ne v tom Cesko a sirsi okoli , pro zpatecni cestu se mi osvedcilo hledani zpusobem kamkoliv , tam uz je jasne, ze rozpeti hledani omezim treba na 2 dny a vidim co za letiste se mi nabizeji a pak to upravim a upresnim nebo zadam to letiste co vyberu a z nej CRa okoli nebo tedy u me treba Irsko )

Nejde tam ale zohlednit ty mesta co jsou dostupna primym letem z CR pokud bych pridal treba Londyn nebo Bergamo , Brusel Charleroi ,atd tak mi to vyhledava pak nesmysly a to by se me prave libilo, aby krom letist v CR a okoli byly i ty kam se jde vlastne dostat za podobnou cenu jak pozemni dopravou do okoli CR
Uz na starem foru jsem psal, ze ne vsichni cestovatele hledaji odlety z CR ,psali jste , ze jen skutecne bomby budete uvadet odjinud ,coz chapu ,ale prece jen kdyz je treba dostupne Bergamo z Ostravy za 270 Kc nebo z Prahy Brusel Charleroi za 540 ,pripadne Londyn , tak proc nedavat tipy i z techno letist , kdyz do Norimberka , Berlina , Wroclawi ci Katowic nebo Krakowa se stejne o moc levneji nedostanu
No a od podzimu konecne neco pro CR pribude )

0
4 reakce