Na trase Varšava - New York - Manchester zbývá poslední termín k letů do NY. 20.6. - 26/27.6. nebo s návratem po-čt v červenci.  .

New York - 7.060 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

13 reakcí

Na trase Varšava - New York - Manchester zbývá poslední termín k letů do NY.

20.6. - 26/27.6. nebo s návratem po-čt v červenci.

0

Dobrý den, jsou ještě letenky?

0 Citovat

V tuto chvíli za 9.100 Kč

0 Citovat

ahoj, sháním Praha-New York s odletem behem příštích deseti dnů a návratem koncem červenceš, začátkem srpna, je možné sehnat něco pod 14 tisíc? Děkuji moc
(odlet by mohl být z Polska či Německa )

0 Citovat

DObrý den, a kde je mohu rezervovat a zakoupit? Mám zájem

0 Citovat

Dobrý den, sháním nejlevnější letenku do NY v termínu 7. - 22.8. (+ - 1 den). Poradíte? Díky

0 Citovat

Přidávám se, taky mám zájem o jakoukoli letenku do USA levně na začátku srpna...

0 Citovat

Jeden zbloudilý tarif... (další data se mi nepodařilo najít).

Rezervuj letenku do New Yorku.

0 Citovat

zdravim, ak je to mozne, zhanam co najlacnejsie spiatocne letenky do new yorku, popripade philadelphia/washington z prahy/viedne/budapeste alebo aj z polska (pripadne z inej krajiny, ale aby to moc neovplyvnilo cenu) na august (srpen). Tak, aby pobyt trval min. 10 dni a max. 20 dni, presne datumy nie su dolezite, hlavne nech je to v auguste, popripade na zaciatku septembra, diky moc.

0 Citovat

Zdravím,
také v se v září potřebuji dostat do New Yorku. Zatím jsem na 7.9. našel zajímavou letenku z Vídně. Vychází na 16k a dost ušetřím za dopravu (do Vídně to mám o hodně blíž než do Prahy).

Nevím ale, zda do letenky jít, protože je potřeba přestoupit na Heatrow a na přestup je jen 1h 10 minut, což se mi zdá hodně málo. Na druhou stranu snad prodejce ví co dělá, když letenku prodává.
Nemám s létáním moc zkušeností a s přestupem jsem ještě neletěl, a proto bych uvítal radu někoho zkušenějšího.

Z Vídně letí společnost British Airways, z Heatrow Virgin Atlantic. Letadla jsou u stejného terminálu (3).
Heatrow je velké letiště, takže nevím, jak dlouho může trvat cesta z letadla, pasová kontrola a opětovná bezpečnostní prohlídka.
Budu muset na Heatrow vyzvednout zavazadlo a nechat jej opětovně odbavit nebo bude do druhého letadla přesměrováno automaticky?

Plus hlavní obavy... co když letadlo bude mít zpoždění a já navazující let nestihnu. Nebo horší varianta... letadlo nebude mít zpoždění, ale let stejně kvůli frontám nestihnu.

Garantuje v těchto případech prodejce letenky (letenek), že mi zajistí další let?

0 Citovat

dvomartin: neblbni smiley Nevím jaké máš požadavky na letenku, ale 16k je sakra hodně! Např. 4.-14.září z Krakova je za 12.640 Kč - rezervace zde.

Jinak k tvým dotazům:
čas na přestup je tak akorát, ani hodně, ani málo
zavazadla automaticky poletí do New Yorku (i když u té letenky co jsem poslal, je pravděpodobný, že by se v DC museli znovu odbavit)
pokud ti éro uletí, dostaneš následující spoj smiley

0 Citovat

Dobrý den, prosím, nemáte tip na letenku do NY či okolí (cíl Delaware), nejlépe cesta tam za 2-3 týdny a zpátky v půlce září, teoreticky odkudkoli z Evropy, ale čím blíž a levněji, však vy víte..smiley Děkuji!

0 Citovat

Dave:
Díky za tip. Cenově to vypadá hodně dobře. Mohl bys mi prosím doporučit nějaký spoj, kterým se dá levně dostat do Krakova?

0 Citovat

Dave:
Z Brna. Do Ostravy se už nějak dostanu, to není problém. Šlo mi hlavně o tu cestu za hranice.
Moc díky za rady, rezervuju smiley

0
13 reakcí