New York - 7.060 Kč

Napsal David Eiselt 2013-04-26 10:05:46 ve fóru Tipy na levné letenky
14 odpovědí

Na trase Varšava - New York - Manchester zbývá poslední termín k letů do NY.

20.6. - 26/27.6. nebo s návratem po-čt v červenci.

Dobrý den, jsou ještě letenky?

V tuto chvíli za 9.100 Kč

ahoj, sháním Praha-New York s odletem behem příštích deseti dnů a návratem koncem červenceš, začátkem srpna, je možné sehnat něco pod 14 tisíc? Děkuji moc
(odlet by mohl být z Polska či Německa )

DObrý den, a kde je mohu rezervovat a zakoupit? Mám zájem

Dobrý den, sháním nejlevnější letenku do NY v termínu 7. - 22.8. (+ - 1 den). Poradíte? Díky

Přidávám se, taky mám zájem o jakoukoli letenku do USA levně na začátku srpna...

Jeden zbloudilý tarif... (další data se mi nepodařilo najít).

Rezervuj letenku do New Yorku.

zdravim, ak je to mozne, zhanam co najlacnejsie spiatocne letenky do new yorku, popripade philadelphia/washington z prahy/viedne/budapeste alebo aj z polska (pripadne z inej krajiny, ale aby to moc neovplyvnilo cenu) na august (srpen). Tak, aby pobyt trval min. 10 dni a max. 20 dni, presne datumy nie su dolezite, hlavne nech je to v auguste, popripade na zaciatku septembra, diky moc.

Zdravím,
také v se v září potřebuji dostat do New Yorku. Zatím jsem na 7.9. našel zajímavou letenku z Vídně. Vychází na 16k a dost ušetřím za dopravu (do Vídně to mám o hodně blíž než do Prahy).

Nevím ale, zda do letenky jít, protože je potřeba přestoupit na Heatrow a na přestup je jen 1h 10 minut, což se mi zdá hodně málo. Na druhou stranu snad prodejce ví co dělá, když letenku prodává.
Nemám s létáním moc zkušeností a s přestupem jsem ještě neletěl, a proto bych uvítal radu někoho zkušenějšího.

Z Vídně letí společnost British Airways, z Heatrow Virgin Atlantic. Letadla jsou u stejného terminálu (3).
Heatrow je velké letiště, takže nevím, jak dlouho může trvat cesta z letadla, pasová kontrola a opětovná bezpečnostní prohlídka.
Budu muset na Heatrow vyzvednout zavazadlo a nechat jej opětovně odbavit nebo bude do druhého letadla přesměrováno automaticky?

Plus hlavní obavy... co když letadlo bude mít zpoždění a já navazující let nestihnu. Nebo horší varianta... letadlo nebude mít zpoždění, ale let stejně kvůli frontám nestihnu.

Garantuje v těchto případech prodejce letenky (letenek), že mi zajistí další let?

dvomartin: neblbni smiley Nevím jaké máš požadavky na letenku, ale 16k je sakra hodně! Např. 4.-14.září z Krakova je za 12.640 Kč - rezervace zde.

Jinak k tvým dotazům:
čas na přestup je tak akorát, ani hodně, ani málo
zavazadla automaticky poletí do New Yorku (i když u té letenky co jsem poslal, je pravděpodobný, že by se v DC museli znovu odbavit)
pokud ti éro uletí, dostaneš následující spoj smiley

Dobrý den, prosím, nemáte tip na letenku do NY či okolí (cíl Delaware), nejlépe cesta tam za 2-3 týdny a zpátky v půlce září, teoreticky odkudkoli z Evropy, ale čím blíž a levněji, však vy víte..smiley Děkuji!

Dave:
Díky za tip. Cenově to vypadá hodně dobře. Mohl bys mi prosím doporučit nějaký spoj, kterým se dá levně dostat do Krakova?

Dave:
Z Brna. Do Ostravy se už nějak dostanu, to není problém. Šlo mi hlavně o tu cestu za hranice.
Moc díky za rady, rezervuju smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!