Scoot

Založil před 9 lety David Eiselt ve fóru Letecké společnosti

Nikde jsem nenašel podmínky u Flyscoot, zvažujeme letět v akci z Berlína do Bangkoku - return ticket, ale chceme vystoupit v Singapuru a nevyužít let ze Singapuru do Bangkoku, který necháme propadnout, bude problém na zpáteční cestě, když chceme nastoupit let až v Singapuru a nevyužít let Bangkok - Singapur?

Předem moc děkuji a hezký den.

0 Citovat

Ano bude, nenechaji vas nastoupit do letadla

0 Citovat

Nomen omen😇

0 Citovat

Ten Scoot je lowcost, mělo by to jít koupit i jako samostatné OW lety bez dramatického zvýšení ceny.

2 Citovat

U Fly Dubai to slo i u letenky Praha-Dubai-Bangkok zakoupene najednou. Kolegu kvuli formaltie tehdy nepustili na let z Prahy, doletel za nami do BKK jinym letem dalsi den a k memu prekvapeni zpatecni letenka od FlyDubai mu zustala platna.

1 Citovat

Našel jsem tohle pro Flyscoot:

ANSWER

If your flights numbers for the first and second leg are different, you may forfeit either one of the legs of your journey.

Should you forfeit the first leg of the flight, you should check in at the second airport at least 120 minutes before flight departure.

Should you forfeit the second leg of the flight, you should inform the check-in counter at your first airport for baggage to be tagged only for the first leg of your journey.

If your flight numbers are the same for the first and second leg of your booking, it is considered as a single point-to-point flight. In this case, you are not able to forfeit any leg of your journey.

 

 

0 Citovat

Ahoj všem, chci letět se Scootem do Bangkoku přes Singapur, a nejsem očkovaný, pro tranzit to nevadí, ale chtějí abych to měl vše pod jednou letenku, což mám páč je to vše se Scootem, BER-SIN-BKK-SIN-BER, a nemusel odbavovat zavazadla jakoby na nový let v SIN, budu mít jen příruční, ale i kdyby, zavazadlo by mělo jít samo a je to brane jako jedna letenka, tím bych měl splnit požadavky že? Děkuji moc!

0 Citovat

Čau. Má někdo z poslední doby zkušenost se Scootem při přestupu v Singapuru? Letím na Phuket, vše se Scootem na jedné letence a jen s příručákem.  Doufám, že budu pořád jen v tranzitu a nebudu muset vyzvedávat palubní lístek i v Singapuru na další let a vše dostanu v Berlíně. Jde o to, abych nemusel v Singapuru řešit jejich covidové opatření a byl jen v tranzitu a nemusel znovu přes imigrační. Děkuji za odpovědi. 

0