WizzAir zrušený let

Založil iphone4usa před 8 měs ve fóru Letecké společnosti
11 odpovědí

Ahoj, WizzAir mi zrušil let a volali mi to a nabídli kompenzaci. Vybral jsem si možnost vrácení peněz. Ale už je to téměř 2 měsíce a stále nic nepřišlo. 

Chtěl bych je tedy kontaktovat, ale nevím jak. Našel jsem pouze placenou linku. Je nějaká možnost je kontaktovat jiným (neplaceným) způsobem? 

Oni mi udělali komplikaci se zrušením, pak ještě nevrátili peníze a nechce se mi jim ještě platit za telefon...poradíte někdo v této situaci? 

Děkuji

Napsat na facebook, nevím jak tam fungují, ale za pokus to stojí. No a pak bys měl mít kontakt v mailu přes který se řešilo rušení.

Na fcb jim napsat nejde. Bohužel v mailu je napsano, ze je to vygenerovany automaticky a at na to neodpovidam.

Bohužel co já vím, tak je standard 3 měsíce na vracení peněz :/

Takže to určitě vrátí? A nejakou pobočku třeba na pražskym letišti nemaji? Email asi nemaji naschval...aby lidi cvakali za telefon

Tu majú lokálne čísla (t.j. "neplatené") určené na asistenciu pri zrušení / rebookingu: https://book.wizzair.com/en-GB/usefulinformation/schedulechange

Síce sú vždy totálne zahltené a ja som sa dovolal tak asi na 10-ty pokus, dá sa to a majú tam česky hovoriacich ľudí.

Mne peniaze za zrušený let prišli naspäť na kartu cca do týždňa, 2 mesiace mi prídu už veľa, určite by som zavolal.

Skontroloval by som si ci ti.to nepripisali na wizzair konto, uz sa mi stalo ze som chcel peniaze vratit a oni ich pripisali tam :)

Vždy máš 2 možnosti pri zrušení letu - 120% ti vrátia na Wizz account alebo 100% ti vrátia na kartu / účet z ktorej si platil a jednu z tých dvoch možností si musíš vybrať (t.j. bez toho aby sa ti dovolali / ty zavolal im ti nič nevrátia).

To ano ale uz sa mi stalo ze som poziadal o vratenie na kartu a pripisali mi to na Wizz account, potom som tam volal znova a ospravedlnovali sa mi ze sa tetuska pomylila, i ked som jej v prvom telefonate pre istotu dva krat zopakoval ze to chcem na kartu... takza stava sa...

Tak na WizzAir uctu nic.

MoonEclipse: Ten odkaz nefunguje. myslíš toto lokální číslo:
Česká republika
900 140 809

Sazba za minutu 14 CZK *

?

Sorry, fórko nejak mrší odkazy pri upravovaní príspevku ;) Číslo je +420225850035 (prípadne slovenské +421233046989), spoplatnené normálnou sadzbou lokálneho telefonátu.

Přihlášení a registrace