Ahoj, chtěla bych poprosit o pomoc při shánění letenky do USA. V termínu: odlet srpen 2013, s návratem v září 2013. Co nejlevnější, ideálně do 15 tis. Odlet ideálně z Prahy, Vídně. S přestupy kdekoliv. Přílet do: New york nebo Los Angeles nebo Miami nebo Chicago,...chceme jet "okružní jízdu" kolem USA, takže v podstatě je mi jedno, kde okruh započneme. Předem díky moc všem za pomoc. .

Letenka do USA

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

Ahoj,

chtěla bych poprosit o pomoc při shánění letenky do USA.
V termínu: odlet srpen 2013, s návratem v září 2013.
Co nejlevnější, ideálně do 15 tis.
Odlet ideálně z Prahy, Vídně. S přestupy kdekoliv.
Přílet do: New york nebo Los Angeles nebo Miami nebo Chicago,...chceme jet "okružní jízdu" kolem USA, takže v podstatě je mi jedno, kde okruh započneme.

Předem díky moc všem za pomoc.

0

Přichází v potaz také přílet na východ a odlet ze západu, co vy na to?

0 Citovat

I to je možnost, itinerář cesty chceme přizpůsobit letence, takže by to nebyl problém.

0 Citovat

Co jsem tak v nedávných hodinách ostatním hledal,tak se dá říci, že letenky pod 15 tisíc lze sehnat s námahou od 20.srpna. Na kolik dní chcete jet?

0 Citovat

cca na měsíc. Od 20.srpna je už na nás pozdě. Chtěli bysme letět začátkem srpna, návrat začátkem září. Myslíte, že je lepší počkat s koupí letenky třeba na červenec nebo koupit co nejdříve? Může se stát, že už letenky na srpen budou vyprodané? Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti..

0 Citovat

Ahojte, máte někdo zkušenosti s nákupem letenek do USA s půlročním předstihem a teprve následným vyřizováním víza? ESTA mi nestačí, potřebuju klasické vízum. Podle mě to problém nebude koupit prvně letenky a až pak vízum. Ale potřebuju se ujistit :D

0 Citovat

Letenky si bez víza klidně koupit můžeš, v tom ti bránit nikdo nebude.  O tom jsi se chtěl ujistit? 

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Letenky si bez víza klidně koupit můžeš, v tom ti bránit nikdo nebude.  O tom jsi se chtěl ujistit? 


No letenky jsou koupil a teprve dodatečně si budu sjednávat pohovor na vyřízení víz na ambasádě:)

0 Citovat

Daniel Reichel napsal(a):


No letenky jsou koupil a teprve dodatečně si budu sjednávat pohovor na vyřízení víz na ambasádě:)


Tak doufej, že jsi v poslední době nenavštívil nějaký "shithole" :D

0 Citovat

David napsal(a):


Tak doufej, že jsi v poslední době nenavštívil nějaký "shithole" :D


Írán, Libanon a právě kvůli Íránu potřebuju to vízum:)

0 Citovat

inak trosku offtopic, ale zaujimalo by ma aka je situacia ak je ti oficialne treba viza kvoli tymto krajinam, ale skusis "stastie" na pozemnom prechode napr. z Kanady, alebo Mexika, kde ESTA nevybavujes.

0 Citovat

tonic napsal(a):

inak trosku offtopic, ale zaujimalo by ma aka je situacia ak je ti oficialne treba viza kvoli tymto krajinam, ale skusis "stastie" na pozemnom prechode napr. z Kanady, alebo Mexika, kde ESTA nevybavujes.


Někde jsem četl, že to striktně kontrolují. Narazil jsem na nějaký článek o přechodu na západní pobřeží a prý to byl porod.

0 Citovat

Ahojte, má podle vás smysl kupovat letenky do USA v podzimních termínech? 

0 Citovat

To bych klidně koupil

0 Citovat

Našel jsem Miami za sedmičku v listopadu, tak mně cuká ruka, ale někdo zde tvrdil, že USA otevřou hranice až v lednu.

0 Citovat

To záleží na tom, jak moc máš tu sedmičku rád. Je-li ti volná, směle do toho. Na druhou stranu ti teď nikdo neřekne, jestli v listopadu už budou státy otevřené nebo dokonce nebudou znovu zavřené. 

Za podobnou cenu nejspíš bude i v říjnu. 

0 Citovat

Takovýho peška v podobě Miami v listopadu za osmičku s Tapem mám v ruce už od února a už jsem se morálně srovnal s budoucím voucherem :-D

0 Citovat

@matej15 - Jsem na tom úplně stejně :D a taky se smiřuju s voucherem. Škoda toho super 36h stopoveru v Lisabonu.

0 Citovat

To Miami s TAPem bylo i za 5.500 Kč (odlet Španělsko, návrat Praha). Také jsem o tom přemýšlel.

0 Citovat

Jj, taky mám na mysli TAPa. Srdce říká "kup to", rozum "vydrž to do jara" :D

0 Citovat

Ani nemusíš vydržet do jara. Vydrž to do října/času, kdy USA otevřou. Pak to teprve kup. O moc nahoru to nejspíš nepůjde ;)

Florida včera celkem 89,748, nárůst +3,822

0 Citovat


snimek-obrazovky-2020-06-22-v-0-05-07.jpg

0 Citovat

Oživím téma. Kde byste hledali a kupovali teď USA, konkrétně Seattle. Hledám z Mnichova (Praha je o 6k dražší). OTA? Nebo kupujete rovnou u aerolinky? 

0 Citovat

Hledejte kdekoli, třeba na skyscanneru nebo googlu, ale koupit určitě přímo u aerolinky!

Já naposledy měla skvělou cenu z Berlína, ale zkoušela bych všechny dostupné letiště v Německu, Polsku a Vídeň (tam byly před pár měsíci taky dobré ceny).

0 Citovat

flightor.cz

0