Trapani (TPS)

Napsal cochi 2013-05-08T15:05:37+02:00 ve fóru Letiště
2 odpovědí

Díky tipu zdejšího serveru jsme v dubnu navštívili Sicílii. K letišti u Trapani mám pár poznámek. V noci je zavřené od 00.30 do 4.00 hod, WiFi není k dispozici a našli jsme jen jednu elektrickou zásuvku. Je schovaná za třemi sedadly umístěnými asi uprostřed haly u zdi. Před vjezdem do oploceného areálu letiště je vlevo odbočka na nedostavěnou silnici končící na náspu a pod ním na kraji pole se dá postavit stan. Do Trapani jezdí často bus, stojí hned před halou, cena byla myslím 4,5€.

no kedze na temu Trapani doprava z letiska je tu len jeden prispevok, tak prosim tych , co vyuzili toto letisko a dopravu z neho do mesta Trapani, keby boli taki dobri a podali blizsie info. Akosi mi google najde toho dost ale ked klikam na konkretne odkazy su to same blbosti. Dalej okrem dopravy z letiska Trapani do Trapani by som aj poprosil typ na nejaku vyhodnu linku Trapani mesto - Palermo mesto. Dik

Z letiště do Trapani je to asi 30 minut, jízdní řády se liší podle sezóny, jednosměrná jízdenka stojí 4,90€, aktuální jízdní řád:
http://www.trapaniwelcome.it/trapanibirgi_ast.pdf
Z letiště Birgi do Palerma jeden čas jezdil Terravision, v současné době jezdí například Autoservizisalemi, stejný dopravce jezdí i mezi Trapani (město) a Palermem v intervalech minimálně 1h a ceně okolo 8€, cesta trvá zhruba 2h.
http://autoservizisalemi.it/new/orari/A ... arsala.pdf

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!