Ahoj,hľadám letenku do Izraela pre 4 ľudí na september, tak na 10 dní. Ideálne z Prahy, ale teoreticky máme v Prahe auto, takže by sa dalo dopraviť aj na nejaké okolité letisko ak by parkovanie a benzín nestálo viac ako ušetrené peniaze na letenke. Čo som sa díval, tak ceny proste od 6000 Kč vyššie. Aj ten wizzair vychádza na viac ako 6000 ak chceme check in batožinu, čo vyzerá že chceme...Myslíte, že sa oplatí vyčkať, alebo máme brať čo je? .

letenka Izrael - september 2017

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

13 reakcí

Ahoj,

hľadám letenku do Izraela pre 4 ľudí na september, tak na 10 dní. Ideálne z Prahy, ale teoreticky máme v Prahe auto, takže by sa dalo dopraviť aj na nejaké okolité letisko ak by parkovanie a benzín nestálo viac ako ušetrené peniaze na letenke. Čo som sa díval, tak ceny proste od 6000 Kč vyššie. Aj ten wizzair vychádza na viac ako 6000 ak chceme check in batožinu, čo vyzerá že chceme...

Myslíte, že sa oplatí vyčkať, alebo máme brať čo je?

0

totiž aj letenky z okolia (berlín, norimberk, dresden, leipzig, mníchov, wroclaw) nevychádzajú lacnejšie. Jedine ten wroclaw vychádza na cca 5000 kč/osoba, ale student agency ponúka za 5900 z prahy; úspora teda 900 kč na osobu, ale k tomu cesta, parkovanie, benzín...

0 Citovat

tak student agency ešte odrbáva s cenou... ukazuje letenky za 5.845 a nakoniec sú za 6600...wtf?

0 Citovat

z katovic wizz je za cca 100-120 euro ... 4ia idete, data WDC, dokupite jednu, dve bagaze a stale myslim ze ok.

0 Citovat

dík za tip, ale ukazuje mi to v ďalšom kroku "no flights" , hoci najprv ukazuje že tam lety sú...tak neviem

0 Citovat

mne to ide

https://wizzair.com/#/booking/se...9-24/4/0/0

ale zda sa mi ze dnes Wizz stranka trochu zlobi...

0 Citovat

tak to bude asi tým zlobením; skúsim neskor

0 Citovat

OK, tak aby som niečím do fóra prispel, tak varianty, ktoré som našiel, ceny v Kč:

wizzair z prahy s batožinou 15. - 25. 9. za 7658,-

wizzair z katowíc 13. - 24. 9. s batožinou za 6140,-

web čsa praha - tel aviv 14. - 24. 9. vychádza na 6950,- (15 kg check in batožina)

web smartwings ponúka tú istú linku ako čsa, tj. 14. - 24. 9. s batožinou za 6521,- (tiež 15 kg check in batožina)

z týchto možností by sme šli do smartwings, lebo kvoli tomu malému rozdielu sa ani pri wdc už neoplatí ísť z prahy do katowíc...

ale keďže som šikovný, tak som našiel svojho favorita:

viedeň - tel aviv s batožinou 20 kg 13. - 25. 9. za 4750,-! po ceste tam s krásným stop overom v istanbule 22 hodín (prílet cca 22, odlet cca 20 ďalší deň), ktorého jedinou nevýhodou je to letisko SAW, kt. je ďaleko... let spať s pohodlným 3 hod. prestupom

potom ešte bola varianta s prestupom v belehrade a to z viedne aj z prahy, tiež za cca 5000, ale my sme sa rozhodli pre istanbul, hlavne preto, že v nám vyhovujúcich termínoch tam vychádzal jeden nočný 8 hod. transit v belehrade, čo by nás asi vyšťavilo; druhý bol denný, čo by bolo cool.

Snaď to niekomu pomože...

Ak niekto nájdete na naše termíny lepšiu letenku, tak mi o tom prosím nepíšte tuna!!! :-D nechcem to vedieť

0 Citovat

Bez leča a paštek by vas to stalo ovela menej :D Som ti chcel spravit napriek, ale pre teba aj tak nezaujimave KSC-TLV za 50 € spiatocka, Debrecin dokonca za 40 € , ked takto bude aj v novembri tak idem tiez :)

0 Citovat

letim v listopadu, zpátečka z polska za 820 s LOTem a cesta do polska s akcí polskibusu dohromady za 7 pln :D

0 Citovat

ZOMRI! :-D

0 Citovat

:-D

0 Citovat

My letíme do Izraele v listopadu z Bratislavy za 1900 Kč

0 Citovat

Já a moje družina věrných vyrážíme směr Jeruzalém 20. září, zpátečka 0,- , bez jídla a ubytování. Návrat je 20. Dubna 2018. Je třeba si vzít na tuto pouť kvalitní obuv.

0
13 reakcí