Dobrý den, chtěl bych požádat někoho, kdo je členem klubu Wizzair, jestli by se mi podíval, jestli už mají vypsané letenky z Wroclavi do Agadiru na přelom dubna a května 2018. Na stránkách tvrdí, že je to dostupné jen členům, tak jestli si mám členství kupovat. Díky moc všem, pokud budete v Prahy, máte u mě pivo :-D. .

Prosba - člen wizzair klubu

Založil ve fóru Hledám letenku

5 reakcí

Dobrý den, chtěl bych požádat někoho, kdo je členem klubu Wizzair, jestli by se mi podíval, jestli už mají vypsané letenky z Wroclavi do Agadiru na přelom dubna a května 2018. Na stránkách tvrdí, že je to dostupné jen členům, tak jestli si mám členství kupovat. Díky moc všem, pokud budete v Prahy, máte u mě pivo :-D.

0

Nic tam nevidím. Poslední let z Wroclavi vidím 22.3.2018. Dál už nic

0 Citovat

Tak to mám úplně stejně jako nečlen, tak netuším, co to tam tvrdili. I tak díky moc.

0 Citovat

Dobrý den, tuším, že linka z Wroclawi do Agadiru by měla být vedena zatím jako sezonní, tj. jen přes zimu. Poslední let je tedy právě na konci března. Ale tipuji, že pokud dobře půjdou prodeje, můžou spojení postupně rozšířit i na léto.

0 Citovat

No, tak přeci jen jsem o něco chytřejší. Tak uvidíme. Díky.

0 Citovat

a co zpět AGA-WAW (to alespon letos bylo pres leto) a s ryanem za par drobnych WAW-WRO?

0
5 reakcí