Volotea začíná od léta 2018 létat z Mnichova do španělské Zaragozy. Kdo plánuje, nechť nyní nakoupí jednosměrné letenky za 9 € v průběhu července i srpna. Vše po jednom místě.  .

Mnichov – Zaragoza (ow) za 9 €

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

6 reakcí

Volotea začíná od léta 2018 létat z Mnichova do španělské Zaragozy. Kdo plánuje, nechť nyní nakoupí jednosměrné letenky za 9 € v průběhu července i srpna. Vše po jednom místě.

0

Kdyby se někdo do Zaragozy chtěl podívat , tak určitě doporučuji. Kompaktní město s krásným historickým centrem. ideálně tak na 2-3 dny ( záleží jaký je kdo flákač ).

Město pěkně žije a není úplně přeplněné turisty a různými prodavači.

Shuttle z letiště jezdí za 1,85 a jezdí co půl hodiny, v neděli co hodinu.

Lidi příjemní, žádný stres. Kuchyně spíš podhorská, tak místo ryb spíš čekejte pašíky a jehňátka :)

my jsme letěli BGY-ZAZ za 20e/RT/os.

Jediné co zklamalo byla korida, která měla být otevřená ale nebyla. Co už.  
0 Citovat

Jó, Zaragoza.  MUC-ZAZ jsem měl zpátečku 25.06.-28.06. za 2,- EUR... Jinak Zaragoza je super i pro milovníky vína, v okolí je spousta skvělých vinařství a komu by nestačila aragonská vína, může vyjet vedle třeba do Rioja... Za mě tedy super Bodegas Aragonesas ve Fuendejalón,  ca. 55 km od Zaragozy.  Jejich Garnacha Centenaria je podle mě (určitě tedy nejen:-) výborné víno se skvělým poměrem cena/kvalita. A dá se nakonec sehnat i u nás.  Číhám na další várku letenek:-)



20181115-141542-resized.jpg

0 Citovat

Já byl spoko tady :) Dalo se i v Hoppy ale tam byla nějáká uvadlá atmosféra. Jinak španělský craftbeer příjemně překvapil .


img-20181109-212920.jpg

0 Citovat

Mám připravený cestopis  po ukrajinských craft pivovarech. Jen váhám to postovat, protože  to budeš číst asi jen ty:-)

0 Citovat

Klidně to nadhoď, třeba to někoho otočí na "pravou víru" :)

Jinak kamarádi taky jeli v září tour po pivovarech od západu po východ, tak pak porovnám vaše itineráře.

0 Citovat

cali napsal(a):

Mám připravený cestopis  po ukrajinských craft pivovarech. Jen váhám to postovat, protože  to budeš číst asi jen ty:-)

ten cestopis bych si taky rad precetl :)
0
6 reakcí