Prosím o doporučení dobré a levné destinace pro poznávání v období 08.12 - 15 (max17.)12.2017?Uvažoval jsem o Kypru, La Gomeře (letenky jsou dost drahé -možná by se spíše vyplatil koupit zájezd od ck (být uvázaný na jediném místě :-( ).Chtěl bych si půjčit auto a něco zajímavého vidět (spíše příroda,...)Děkuji za tip. .

Doporučení destinace v prosinci 2017

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

Prosím o doporučení dobré a levné destinace pro poznávání v období 08.12 - 15 (max17.)12.2017?

Uvažoval jsem o Kypru, La Gomeře (letenky jsou dost drahé -možná by se spíše vyplatil koupit zájezd od ck (být uvázaný na jediném místě :-( ).

Chtěl bych si půjčit auto a něco zajímavého vidět (spíše příroda,...)

Děkuji za tip.

0

http://azair.me/2AjMm4N

0 Citovat

Zkus si najit pomoci toho azairu jak ti tady doporucuje Lukas ,Tenerife , mozna by se slo jeste v tom azairu trosku pohrabat tak, ze si zadas jen jednosmerku a pak si zpatecni dopasujes dle potreby , muzes taky zadat jine odletove letiste , nocleh cestou a to vse cenu muze snizit , nebo zkusit podle zemi vyhledat i vzdalenejsi letiste

No a pak z Tenerfe South sjedes do Los Cristanos a tam si koupis lodni listek na La Gomeru , muzes se mrknout i na Binter Canaries ale tam je nevyhoda , ze by jsi musel na Tenerife North

Osobne si myslim ze na La Gomeru ti staci 3 dny v pristavu si pronajmes auto asi nejlepe cicar

Ubytovani doporucuju Apartamentos Santa Ana Playa de Santiago

Na Tenerife muzu doporucit u Los Cristianos penzion Neon a u letiste hostal Los Amigos , vyuzijes to pri rannim odpluti lodi a pri odletu z Tenerife . jinak na Tenerie ubutovani u Los Gigantes v aprtmanech Poblado Marinero v cene je i vstupne do arealu bazenu s morskym usekem to ale neni tak podstatne, jako vyhodna poloha pro vylety , souteska Masca , a Pico de Teide

0 Citovat

Děkuji za tip - mrknu.

možná Kypr - nemá někdo zkušenosti?

Díky

0 Citovat

Byl jsem 2015 pres Vanoce na Kypru, 3x jsme se koupali - ano, muselo to byt v rozmezi 12:00-14:00 kdy slunicko bylo nejvyse a zadny posusnani to nebylo, ale posledni den jsme v tom uz vydrzely asi 40min, a vykoupej se na Vanoce za tisicovku :-D. Pokud se nicmene koupat nehodla, tak pocasi luxusni, pres den na kratasy a tricko, v noci zima pod 10 stupnu. Kypr je pres zimu dost opusteny takze je to takovy smutny ale mne to nevadilo. Nejvic se mi to asi libilo v limassolu, tam to asi zilo nejvice a mesto je hezke u plaze s krasnym vanocnim stromem na molu :-). Kazdopapdne kanary ci izrael budou urcite teplejsi. Navic jsme trefili super pocasi, co jsem koukal na pocasi tak nekdy v prosinci tam docela prsi, je to o nahode.

0 Citovat

hmm tak to budu muset jeste promyslet :-(

Diky za info.

Prip. nevyskytl se nejaky chybný tarif?

0 Citovat

Tak i ja mam zkusenost pres vanoce na Kypru , myslim, ze jsme meli docela stesti tehdy na pocasi meli jsme pujcene auto , projeli jsme si celou tu reckou cast v te turecke jsme nebyli , tak jak pise Ivo pres den na tricko a kratasy v noci chladno koupani bylo ,ale ja jsem zvykly z Irska na more 14-16 jen vyjimecne treba tech 18 je to tady spis na neopren ,

Kdyz se divam tak ted ma Kypr more 20 stupnu Kanary 21 vzduch bude mit vetsi rozdil zatimco na Kanarech to pujde treba k 16- 18 v noci ,na Kypru to bude k tem 10-12 vyjeli jsme si i na Trodos je to tam hezke udajne v unoru se tam da par dnu i zalyzovat ,ale musi byt pry rok na to ,, my tam mrzli v kratasech vecer , [pres den pekne slunecno

Koupani bylo nejhezci na Lara bay je to v oblasti prirodniho parku Akamas a chranene oblasti asi 30 km od Paphosu , zajimave jsou i Aprhrodite Bath s Lara Beach doporucuju nejet zpet do vnitrozemi ale projet to takovou zkratkou pres Neo Chorio

Na ten Trodos vede predimenzovana siroka autostrada na druhou stranu od Larnacy smerem k te turecke casti stoji za poznani i oblast Ayia Napa dal jsme nebyli ale to koupani tam muze byt pekne

0 Citovat

Dekuji za tip - vyhral to Kypr, pokud mate ještě někdo zkušenosti s cestováním po Kypru, co vidět - nevynechat nebo naopak co nemá cenu navštívit, budu velice rád za rady.Děkuji

0
7 reakcí