Doporučení destinace v prosinci 2017

Napsal micky11 2017-11-30 19:35:39 ve fóru Tipy na levné letenky
9 odpovědí

Prosím o doporučení dobré a levné destinace pro poznávání v období 08.12 - 15 (max17.)12.2017?

Uvažoval jsem o Kypru, La Gomeře (letenky jsou dost drahé -možná by se spíše vyplatil koupit zájezd od ck (být uvázaný na jediném místě :-( ).

Chtěl bych si půjčit auto a něco zajímavého vidět (spíše příroda,...)

Děkuji za tip.

Zkus si najit pomoci toho azairu jak ti tady doporucuje Lukas ,Tenerife , mozna by se slo jeste v tom azairu trosku pohrabat tak, ze si zadas jen jednosmerku a pak si zpatecni dopasujes dle potreby , muzes taky zadat jine odletove letiste , nocleh cestou a to vse cenu muze snizit , nebo zkusit podle zemi vyhledat i vzdalenejsi letiste

No a pak z Tenerfe South sjedes do Los Cristanos a tam si koupis lodni listek na La Gomeru , muzes se mrknout i na Binter Canaries ale tam je nevyhoda , ze by jsi musel na Tenerife North

Osobne si myslim ze na La Gomeru ti staci 3 dny v pristavu si pronajmes auto asi nejlepe cicar

Ubytovani doporucuju Apartamentos Santa Ana Playa de Santiago

Na Tenerife muzu doporucit u Los Cristianos penzion Neon a u letiste hostal Los Amigos , vyuzijes to pri rannim odpluti lodi a pri odletu z Tenerife . jinak na Tenerie ubutovani u Los Gigantes v aprtmanech Poblado Marinero v cene je i vstupne do arealu bazenu s morskym usekem to ale neni tak podstatne, jako vyhodna poloha pro vylety , souteska Masca , a Pico de Teide

Děkuji za tip - mrknu.

možná Kypr - nemá někdo zkušenosti?

Díky

Byl jsem 2015 pres Vanoce na Kypru, 3x jsme se koupali - ano, muselo to byt v rozmezi 12:00-14:00 kdy slunicko bylo nejvyse a zadny posusnani to nebylo, ale posledni den jsme v tom uz vydrzely asi 40min, a vykoupej se na Vanoce za tisicovku :-D. Pokud se nicmene koupat nehodla, tak pocasi luxusni, pres den na kratasy a tricko, v noci zima pod 10 stupnu. Kypr je pres zimu dost opusteny takze je to takovy smutny ale mne to nevadilo. Nejvic se mi to asi libilo v limassolu, tam to asi zilo nejvice a mesto je hezke u plaze s krasnym vanocnim stromem na molu :-). Kazdopapdne kanary ci izrael budou urcite teplejsi. Navic jsme trefili super pocasi, co jsem koukal na pocasi tak nekdy v prosinci tam docela prsi, je to o nahode.

hmm tak to budu muset jeste promyslet :-(

Diky za info.

Prip. nevyskytl se nejaky chybný tarif?

Tak i ja mam zkusenost pres vanoce na Kypru , myslim, ze jsme meli docela stesti tehdy na pocasi meli jsme pujcene auto , projeli jsme si celou tu reckou cast v te turecke jsme nebyli , tak jak pise Ivo pres den na tricko a kratasy v noci chladno koupani bylo ,ale ja jsem zvykly z Irska na more 14-16 jen vyjimecne treba tech 18 je to tady spis na neopren ,

Kdyz se divam tak ted ma Kypr more 20 stupnu Kanary 21 vzduch bude mit vetsi rozdil zatimco na Kanarech to pujde treba k 16- 18 v noci ,na Kypru to bude k tem 10-12 vyjeli jsme si i na Trodos je to tam hezke udajne v unoru se tam da par dnu i zalyzovat ,ale musi byt pry rok na to ,, my tam mrzli v kratasech vecer , [pres den pekne slunecno

Koupani bylo nejhezci na Lara bay je to v oblasti prirodniho parku Akamas a chranene oblasti asi 30 km od Paphosu , zajimave jsou i Aprhrodite Bath s Lara Beach doporucuju nejet zpet do vnitrozemi ale projet to takovou zkratkou pres Neo Chorio

Na ten Trodos vede predimenzovana siroka autostrada na druhou stranu od Larnacy smerem k te turecke casti stoji za poznani i oblast Ayia Napa dal jsme nebyli ale to koupani tam muze byt pekne

Dekuji za tip - vyhral to Kypr, pokud mate ještě někdo zkušenosti s cestováním po Kypru, co vidět - nevynechat nebo naopak co nemá cenu navštívit, budu velice rád za rady.Děkuji

Urcite nedoporucuju vylet do Nikosie - absolutne nic tam meni. Naopak oblast Ayia Napa je moc krasna, treba Fiqtree bay... Nejlevnejsi je dopravovat se mistnima busama (ne tema expresnima), ale zase to dyl trva protoze zastavujou vsude

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!