Letenka do Kostariky

Napsal adalin 2013-06-24T16:55:51+02:00 ve fóru Hledám letenku
6 odpovědí

Ahoj, plánuju přes Vánoce vyrazit do Kostariky, letenky jsou nyní okolo 22 tis, což je stejná cena, jako kdybych chtěla letět za rok. Když se podívám na ceny cca za 3 měsíce, jsou okolo 14ti. Je šance, že ceny okolo Vánoc ještě klesnou, nebo je to tak vysoká sezóna, že nemám riskovat? Jedu se synem, 3 roky, nechci moc riskovat hledat si ubytování až na místě, proto bych ráda měla nějaký termín, abych mohla začít aspoň něco zařizovat. Hlavní turistická sezóna na Kostarice je v únoru, ale přecejen Vánoce jsou oblíbený termín pro mnoho turistů. Díky za radu.

Nebo poraďte jinou lokalitu s cenou letenky do 20-ti tis, kde je na Vánoce zeleno a bezpečno smiley

Co je přesně přes Vánoce - odlet / návrat cca data bych potřeboval. Ale určitě nepočítej se skvělými cenami, Vánoce jsou obecně nejdražší, přesně jak píšeš. Dále bych potřeboval vědět, jak to máš s prckem? Předpokládám, že nemá smysl vymýšlet nějakou přehnanou habaďuru s letenkami, ale co třeba dojezd autobusem do Berlína?

odlet nejdříve 12. prosinec (víc dovolené už nemám), návrat 3 - 6. leden. Pobyt ideálně okolo 3 týdnů, ale hlavním cílem je vyhnout se vánočnímu týdnu. S prckem je to samozřejmě záhul, ale loni jsme dali Singapur a Srí Lanku a šlo to. Dojezd do Berlína bysme nějak zvládli, ale ne kvůli dvěma tisícům, autobus je obecně nejhorší dopravní prostředek, radši vlakem. Nebráním se nocování v některém z transitních měst. Moc díky!
Dnes jsem málem koupila letenky za cenu celkem 42 tis, ale je to hodně peněz, pořád váhám a zvažuju levnější destinace. Do pouští typu severní Afrika ale jet odmítám;) Když jsem viděla celkovou cenu 28 tis, pokud bychom jeli záři - říjen (což je ale hodně deštivá sezóna), tak to bych neuvažovala ani minutu.

času je poměrně dost, takže není třeba výběr uspěchat.

Takže se vyplatí ještě počkat. Kdy je teda ideální letenku koupit? Díky moc

Spíše jsem měl na mysli, že by se mohlo popřemýšlet na jiné destinaci? Každopádně bych s nákupem začal spěchat až v průběhu září.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!