ahoj Dave, mám na teba prosbu, pomožeš mi najsť letenky Praha-Bangkok-Budapešť na termín 6-7.12.2013 a návrat 21-22.12.2013? Skúšal som to cez Turkish Air. ale vraj im padol server a už tie ceny dávno neplatia. Cena ideálně okolo 15tis/os. Alebo mám počkať ešte na ďalšiu zaujímavý akciu? Ďakujem. stály čitateľ Lubo  .

letenky Bangkok

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

10 reakcí

ahoj Dave,
mám na teba prosbu, pomožeš mi najsť letenky Praha-Bangkok-Budapešť na termín 6-7.12.2013 a návrat 21-22.12.2013?
Skúšal som to cez Turkish Air. ale vraj im padol server a už tie ceny dávno neplatia. Cena ideálně okolo 15tis/os.
Alebo mám počkať ešte na ďalšiu zaujímavý akciu?
Ďakujem.
stály čitateľ Lubo smiley

0

Zdravim, taky bych se přidal s prosbou, chceme jet s přáteli přes Vánoce a Nový rok do Thajska, čili 20.12.-2.1. +-3dny. Předpokládám, že bysme měli čekat, jestli se něco objeví např u vás na titulce, hej?
Mějte se, díky

0 Citovat

Ahoj Dave,
take bych te rada poprosila o vyhledani zpatecnich letenek do Bangkoku....chceme vyrazit s kamaradkou nekdy koncem unora nebo lepe v breznu - nemame zadny konkretni termin - asi tak na 18 dni.....
Z letist v blizkem okoli: Praha, Viden, Bratislava (mozna bysme zvladly i Budapest smiley )
Jeste pred dvema tydny jsem nasla letenky za 14 500,- a ted jsou jiz vsechny co jsem objevila pres 15 000,- ma smysl cekat na nejakou akci nebo bys nam doporucil koupit je ted?
Moc diky za tve rady smiley
Jana

0 Citovat

Na únor jsou k mání za cca 14500 Kč, bohužel se dvěma přestupy, odlet z PRG a návrat do VIE. Tak nějak stále nevím, zda to za tuto cenu vzít (když to tedy není s jedním přestupem a z PRG do PRG). Vždy jsem měl naposledy letenky na toto únorové období levněji smiley (2012 za 13600 Kč, 2013 za 12600 Kč). Když se nerozhodnu hned, počítám, že tyto zmizí - čekat na něco lepšího na únor? Toť otázka smiley

0 Citovat

Tak na sezonu 2013/2014 jsou letenky do Bangkoku od Aeroflotu za 13586 Kc, prestup v Moskve, doba letu do 15 hod....no, tak jsem se ukvapil a prodelal 2x1000 Kc smiley No ale zase se podivam na letiste v AMS, CAN a VIE smiley

0 Citovat

v CAN máš i delší přestup na město ne? smiley

0 Citovat

Ahoj,
dá se ještě očekávat nějaká super akce na letenky do BKG v období leden- únor v rámci expanze aerolinek, narozenin nebo dalších akci? Nebo vzít okamžitě akci od aeroflotu. Ptám se, protože v různých diskuzích na téma letenky do BKG lidé píšou, že v září a říjnu byly akce i na 12 000 Kč. Předem děkuji za odpověď.

0 Citovat

Musím se přiznat, že jsem se nenechal zlákat akcí od Aeroflotu a také čekám na další akci na letenky do BKK. Minulý rok v říjnu jsem kupoval letenky z PRG do BKK od Fly Emirates za 12700CZK. smiley

0 Citovat

Pokud pro tebe není problém dojet do Budapešti, odkud s Wizzem poletíš do IST za pár kaček tak může být zajímavá tato kombinace (stop v Kyjevě) smiley :

Istanbul - Bangkok - Milán - 10.524 Kč
Istanbul - Bangkok - Praha - 11.969 Kč

0 Citovat

Diky za odpoved:) Kouknu na to podrobneji ikdyz Praha je Praha:/

0 Citovat

Tohle je spíš pro Budapešťáky.. Letenky do IST se dají pořídit do 300,- a z Milána zpět do BUD je to taky za pár. Pro pražáky je úspora v řádu stokorun, což se na cestě projí smiley

0
10 reakcí