Katowice (KTW)

Založil před 10 lety David Eiselt ve fóru Letiště

No nevím jestli byly zrušeny, naposled využito 25.07.2021, sice nikde nejsou uvedeny, ale pořád platí, pokud si o ni řekneš. 

0 Citovat

Tak to je pak jiná, když to máš i vyzkoušeno, já to bral, že na ofiko české mutaci veškeré info o slevě zmizelo a to o zrušení mám tady odsuď https://www.cestujlevne.com/letiste/katovice. Kdysi na tu slevu byla potřeba ta kartička fly silesia, pak už stačilo jen, že pří opouštění park. zaregistrovali českou/slovenskou značku. Čili při výjezdu si normálně řekneš obsluze o slevu a oni ti ji dají? Když ale v kukani nikdo není, tak asi nic ne?

0 Citovat

Nemá někdo s poslední doby zkušenost se slevou za parkování?

0 Citovat

Nemá někdo zkušenost z poslední doby?

0 Citovat

Slevy na parkování pro česká auta už nejsou - ověřeno na parkovišti P2 letos v březnu i loni v srpnu. Vyplatí si tedy udělat rezervaci online s 5% slevou.

0 Citovat

Potvrzuji, ze slevy pro české SPZ už nejsou. Vyzkoušeno v prosinci. Ale vcera v noci jsem obdržel slevu 100% 😀

Nejdrive jsem typka budil zaklepanim na okno, pak mu nějak nešel načíst můj lístek a nakonec zvedl zavoru se slovy: nech pan jedze…

5 Citovat

Využito P2 na přelomu července/srpna. Potvrzuji, že slevy pro ČR už neplatí, pouze online 5%: Plusem parkoviště je možnost dojít terminál pěšky během pár minut. Mínusem je to, že chybí označení volných míst. Parkoviště je velké a hledání volného místa (hlavně za tmy) zabere nějaký čas.

Jinak stav dálnice na letiště se ve směru od Glivic znatelně zhoršil a připomíná ty nejhorší úseky na naší D1 mezi Bohumínem a Svinovem. Takže radím neignorovat značení a nohu z plynu. Už jsem tam viděl auto s uraženým kolem.

A ještě jedna "specialita" Letěli jsme s Wizzairem z Katovic asi popáté za poslední tři roky a vždy u gate kontrolovali  velikost příručních zavazadel non-priority cestujících. Takovou důslednost jsem na jiném letišti nezažil. Naopak s priority pasem můj carry-on batoh 45-53 l vždy prošel bez povšimnutí.  

 

1 Citovat

Já zas musím říct, že s Wizzem lítám opravdu často a naposledy jsem viděl přeměřovat příručák tak 3 roky zpět.

0 Citovat

v těch Katowicích to fakt měří pokaždé a nepustí ani centimetr :/

0 Citovat

@thomasero

P2 jsem nikdy nevyužíval, protože ty nejbližší soukromé hlídané parkoviště byly někde okolo 60-80zl. na týden. Teď o něco zdražili (od x-teho dne 10zl. místo 5zl.), ale o kousek dál, stale v pohodové docházkové vzdálenosti, jsou jina parkoviště stale za směšné ceny. Teď jsem se díval na podzim, 13 dní. P2 - 137, soukromé 110.

Jinak na té dálnici to chce vždy u značky hodit do levého pruhu... 😂

0