Thajsko

Založil(a) před 9 lety Cromoly ve fóru Hledám letenku

Teď v září jsme hodně využívali Malaysia Airlines a jejich bornejskou dceru Masswings. Opravdu není nač si ztěžova

0 Citovat

V letech 2017 a 2018 jsem většinu z nich využil, AirAsia asi 14x a nemůžu si na nic stěžovat. Větší zpoždění (asi 3 h.) bylo jen z Bangkoku do KL (zrovna u mého spoje, ale jiné bez něj, létalo to asi každou hodinu) a jen tak tak jsem stihl návazný separátně koupený let do Perthu, taky s AirAsia. Dostal jsem i voucher na občerstvení. Na Jetstar tu byly popisovány stížnosti u posledního cestopisu z Austrálie, ale já s ním mám dobré zkušenosti.

Jako business to není, ale spíš jako dobře fungující nízkonákladovka. U Malaysia Airlines jsem měl ale takové business zacházení, když asi hodinu před odletem zrušili odpoledni let Miri - KL a dali mi nejrychlejší možnost do KL s nocí v Kuchingu (a taky voucher na letišti). Od letadla do taxíku jsem měl doprovod, noc ve 4* hotelu v centru města a ráno odvoz na letiště (a to stála letenka pár stovek korun).

0 Citovat

Jinak pozor, u asijských lowcostů se většinou zavazadla i váží! Dole v kleci na bágl je váha. Typická je tím např. Air Asia na DMK.

1 Citovat

Ano váží, ale když to před nimi vyházíte pak zváží a naházíte zpět, nic neřešili

1 Citovat

Ďakujem všetkým za informácie.

0 Citovat

Budu na Songrkran festival 2023 v Chiang Mai, co nepropasnout?:) 

0 Citovat

ahoj v 2/2023 planujeme Thajsko,je to cca 15 dni,tak sa chcem opytat co zvolit,priroda a relax ....Khao Sok a Khao Lak kombinaciu alebo Krabi a okolie?  Dik

1 Citovat

My letíme Thajsko v březnu na 14 dní a máme naplánovanou trasu Bangkok-Koh Phi Phi-Phuket-Bangkok.

0