Air Asia

Založil před 10 lety David Eiselt ve fóru Letecké společnosti

Na živý chat jsem byl přepojen a asi po hodině a čtvrt jsem se spojil. Žádost o refund vyřízená a čeká se na schválení. Takže snad žádně kredity.

0 Citovat

Zažádal jsem přes chatbot o refund a v My Cases vidím "The refund payment will be credited to the original payment method.", ale přišel mail s hláškou "We’re pleased to inform you that your refund request to your credit account is successful. You can check the balance and details by logging in to your BIG Member account.". Aby to nebylo tak jednoduché, v BIG Points svítí jedna velká nula. O nepřehlednosti jejich webu ani nemluvím...
Edit: aha, už vidím odkaz Credit Account, ale stránka se nenačte.

0 Citovat

Meli jsme ten stejny pripad. To co jsme paltili z kreditni karty vraceno na kreditku, co placeno z kreditniho uctu, mam no tom kreditnim uctu. Mail dorazil ve vsech pripadech uplne stejny, ten maji  naformatovany stejne. S Airasia letame dlouho a maximalni spokojenost. Jen ted to vraceni trva trosku dele.

0 Citovat

Já to fakt nechápu. Přes AVU jsem proklikal všechno zrušení 2x a na e-mail mi nic přepišlo. A v My cases mám u všech případů "closed". Každopádně všechny lety až na jeden byly zrušeny, tak nevím. Když byly zrušeny, musím ještě něco dělat? Nic nejde zjistit, kdy přes AVU naklikám číslo "cases" tak mi to nenapíše žádné informace. Chtěl jsem jen vrátit kredity, ale kreditní účet mám prázdný.

0