hoj Dave, rada bych vyrazila leden-unor do Malajdise, Singrapuru, Mauricius nebo do Karibiku. Bohuzel rada letenek je zatim pouze do konce roku, myslis, ze jeste neco zajimaveho prijde jako napriklad Aruba a nebo KL (8950 czk)? Moc diky Luca .

akční letenky Asie 2014

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

14 reakcí

hoj Dave,

rada bych vyrazila leden-unor do Malajdise, Singrapuru, Mauricius nebo do Karibiku. Bohuzel rada letenek je zatim pouze do konce roku, myslis, ze jeste neco zajimaveho prijde jako napriklad Aruba a nebo KL (8950 czk)? Moc diky Luca

0

Ja se hlasim take. radi bychom v breznu KL, Singapour....

0 Citovat

z Manchesteru na barbados letenky v akci za 10200 do cervna 2014 pak jen s aeasy jet do Manchesteru za 1000

0 Citovat

Od jake spolecnosti to je manchester-barbados?

0 Citovat

Uz to neni tak levne, jako kdyz to bylo na foru vyveseno - viz namatkove:

http://imagecz.110mb.com/pics/ee7fdf5eb ... d5224f.GIF

0 Citovat

smiley když jsem tu spamoval s Asií před měsícem, tak každý ofrňoval.. Najednou je říjen a neslyším jiný dotaz, než na Asii. Davová psychóza opravdu působí.

Vydržte, to že teď absolutně nic není, neznamená že už nic nepřijde. Měsíc je dlouhý a každým dnem se situace mění. Dnes jsem například objevil zajímavou akci na trase Vídeň - Jakarta - Mnichov za 12.656 Kč smiley

0 Citovat

Napravuju chybu s tím, že jsem pořádně nepátral a hlavně jsem s dalšími nebyl domluvený na termínech, které budeme hledat smiley Jak jde o víc lidí jak dva, je to krapet složitější. Příště nepodcením smiley
Teď budu trpělivě čekat smiley

0 Citovat

To mate tezke - ja mozna necekal az na posledni chvili a mam tudiz letenku na unor 2014 za cca 14500 Kc (sezony predtim 13400 Kc a 12300 Kc). Vzal jsem to proto, ze byl kamos limitovan urcitym datem (a taky manzelkou, ktera ve slabe chvili rekla, ze muze jet smiley ), jinak bych asi cekal doted s ostatnima na tu "spravnou akci z PRG".
Ted uz to ale neresim a spise si rikam, ze jsem mohl ten let nakombinovat s prohlidkou Kantonu, kdyz uz letim tak zdlouhave smiley Myslim si ale, ze se jeste neco zajimaveho behem rijna/listopadu objevi.

0 Citovat

Čekám na letenku do BKK tak kolem 13000 na březen, loni byla akce před vánocemi s Emiráty, potřebuji 4, doufám že bude smiley
smiley

0 Citovat

Tak jsme to našli - cena 15 852,-Kč na jeden měsíc odlet 17.12. přílet 12.1., jeden přestup... Mám obrovskou radost smiley

0 Citovat

Hm, tak ten Hong Kong ze dneška nezní špatně, teď ještě krapítek jižněji ten Kuala Lumpur a budu spokojen smiley

0 Citovat

Ach... takže ani ta Jakarta to nenapravila smiley

0 Citovat

Ta Jakarta je super smiley Uz mam ale zakoupeno a dalsi podobne letenky me budou zajimat na mesice letni (planuju Indonesii) nebo podzimni (Filipiny).

0 Citovat

Thajsko:

• Vídeň - Bangkok - Mnichov - 9 629 Kč
• Mnichov - Bangkok - Vídeň - 9 921 Kč
• Mnichov - Bangkok - Salcburk - 9 921 Kč

Malajsie:

• Vídeň - Kuala Lumpur - Mnichov - 9 693 Kč
• Mnichov - Kuala Lumpur - Vídeň - 9 985 Kč
• Mnichov - Kuala Lumpur - Salcburk - 9 985 Kč

Vietnam:

• Vídeň - Saigon - Mnichov - 10 996 Kč
• Mnichov - Saigon - Vídeň - 11 288 Kč
• Mnichov - Saigon - Salcburk - 11 288 Kč

ETIHAD!!!
Jen do neděle! smiley
Rezervace přes Pelikána, případně zde to taky jistě nebude problém .-)

Koupil jsem Vídeň - KL - Mnichov smiley letenka je doma, jachachaaa smiley)

0 Citovat

Je to tam: http://cestujlevne.com/bangkok-kuala-lu ... -9-440-kc/ díky smiley

PS: přes ten Etihad to je samozřejmě nejlevnější.. Tedy od 9.440 Kč!

0
14 reakcí