Zdravím, hledám zpáteční letenku z Athén někam do ČR s termínem kdykoli v prosinci (konci listopadu, popř. začátkem ledna), nevíte někdo, kde by se dala nějak levně tato sehnat letenka? Děkuji moc  .

Letenka Athény - ČR - Athény

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

11 reakcí

Zdravím, hledám zpáteční letenku z Athén někam do ČR s termínem kdykoli v prosinci (konci listopadu, popř. začátkem ledna), nevíte někdo, kde by se dala nějak levně tato sehnat letenka? Děkuji moc smiley

0

Ahoj, přímé lety operuje Aegeanair.com, občas se dají sehnat letenky těsně okolo 100€. Na leden vychází zpátečka za 160€, což je stále OK.

0 Citovat

Ahoj, mám prosbu. Hledáme letenky do Athén, odlet 24-25. 5.  a návrat 1-2.6. , případně rozumnou variantu. Odlet z Prahy, případně rozumná varianta. Děkuju

0 Citovat

Jirka_oil napsal(a):

Ahoj, mám prosbu. Hledáme letenky do Athén, odlet 24-25. 5.  a návrat 1-2.6. , případně rozumnou variantu. Odlet z Prahy, případně rozumná varianta. Děkuju

To z Prahy bohuzel, takto na posledni chvili jedine z okolnich letist. Treba z BTS koukam za 100e, ale nevim odkud jste.

0 Citovat

A zkusil jsi použít nějaký vyhledávač letenek? :-)

0 Citovat

Liborek napsal(a):

A zkusil jsi použít nějaký vyhledávač letenek? :-)

A taky proc, kdyz mu tu praci usetri nekdo na foru 😀

0 Citovat

Z SFX FR ? 

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Z SFX FR ? 

To jsem projizdel a je to mastne docela, ale na posledni chvili si moc nevyberes no :D

0 Citovat

jsme kousek od Prahy.  Zkoušel jsem několik vyhledávačů...jen mám pocit, že nejsem zdatný v jejich plném využití


0 Citovat

Jirka_oil napsal(a):

jsme kousek od Prahy.  Zkoušel jsem několik vyhledávačů...jen mám pocit, že nejsem zdatný v jejich plném využití


V tom tvem terminu jsem z PRG nasel na webu Lufthansy jsem nasel +/- za 4-5k, to se ani nevyplati jezdit na SXF, kde jsou ceny obdobne.

0 Citovat

Úplnou náhodou jsem zachytil novinku, o které tady (myslím) ještě nebyla řeč 

Bratislava - Athény s Aegean i přes prázdniny za 94 €, tzn necelých 2400 Kč přímo na webu aerolinky. Jdou koupit jen ty Athény, pokus koupit nějaké ostrovy s přestupem v Athénách končí errorem

0 Citovat

hej nic moc tie vecerne casy, takze ziadne extra moznosti na normalny prestup niekam dalej

0
11 reakcí