Ahoj, předem se omlouvám, jestli budu opakovat dotaz někoho jiného (hledala jsem tu v příbuzných tématech, ale nenašla) - chtěla bych se zeptat zda máte nějaký tip na letenku na Floridu, buď přímo do Miami a nebo do Orlanda. Letět bych chtěla nejlépe v dubnu 2014 a nebo potom někdy v období duben - červenec 2014. Zatím se tu objevily letenky do Miami s TAP Portugal s půldenním přestupem v Lisabonu, ale to bylo na období jen do března. Vy zkušenější, myslíte že je šance, že se ještě objeví nabídka, která by mi časově více vyhovovala? Děkuju, kristii .

Florida - Miami / Orlando - duben - červenec 2014

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Ahoj, předem se omlouvám, jestli budu opakovat dotaz někoho jiného (hledala jsem tu v příbuzných tématech, ale nenašla) - chtěla bych se zeptat zda máte nějaký tip na letenku na Floridu, buď přímo do Miami a nebo do Orlanda. Letět bych chtěla nejlépe v dubnu 2014 a nebo potom někdy v období duben - červenec 2014. Zatím se tu objevily letenky do Miami s TAP Portugal s půldenním přestupem v Lisabonu, ale to bylo na období jen do března. Vy zkušenější, myslíte že je šance, že se ještě objeví nabídka, která by mi časově více vyhovovala? Děkuju, kristii

0

Ahoj, tu Floridu lze podniknout s TAPem i v dubnu,květnu .. Ale počkej do října, kdy by měl jít uplatnit promo kód na 20% - viewtopic.php?f=44&t=804

Určitě pokud bude fungovat se akce s letenkami do NYC i MIA objeví na hlavní stránce. smiley Jinak pokud nechceš letět v červenci, tak vyčkej. Něco se objeví.

0 Citovat

Ahoj, děkuju za tip. Už na to koukám. Asi neumím moc hledat, protože zatím jediné výhodné letenky za tu cenu s 20% slevou, které jsem našla, byly ty, které tam uvádíš Ty smiley ale jdu hledat dál smiley

0 Citovat

Jo moc tam toho není na ten duben/květen.. Je dobré zvolit návrat toho 12.května a s odletem si pohrát.

0
3 reakce