Seychely???

Napsal beruna 2013-10-10T09:28:36+02:00 ve fóru Hledám letenku
9 odpovědí

DD, hledám 2letenky na Seychely. Loni v lednu byla za 8500Kč, nejdřív z Paříže pak z Krakova, nebo někde z Polska. Prošvihla jsem to smiley a od té doby čekám a nic. Myslíte že se zase něco objeví??

Seychely se občas vynoří za lepší cenu, neházel bych flintu do žita.. Kdy by to mělo být?

asi někdy až tady bude hnusně čekám na tu správnou cenu smiley

Mam na La Digue kamarada(domorodce)pokud budes mit letenku a budes hledat levne ubytko(50ecek za pokoj pro 2 se snidani a veceri tak pisni smiley

Jak to řeší v případě potvrzení od hotelu? Bez něj vás na Seychely nepustí.

Jj, jak píše Dave, chtějí vidět potvrzení od hotelu. Po tom, co jsem četl několik příběhů jak je dusili při příletu, tak já jsem si radši zarezervoval ubytování na Mahe za 40 EUR/2 lidi (AIR BNB - potvrzení o pobytu tam je), a na La Digue 60EUR/2 lidi včetně snídaně (booking). Každopádně už se těším na Davův cestopis. Nás to čeká až začátkem června, takže každá rada bude dobrá smiley

Marthe, mozes dat link na ubytko, ktore si rezervoval na La Digue?
Inak, je potrebne mat zarezervovane ubytovanie na celu dlzku pobytu, ci staci niekolko dni a je to ok? (myslim ohladom tej kontroly na letisku).

To ubytovani na La Digue je Villa Authentique. Byla to nějaká ta skrytá nabídka bookingu co chodí registrovaným uživatelům, jinak je ta cena mnohem vyšší. Co jsem četl cestopisy ze Seychel, tak je to tak půl na půl, po některých vouchery na ubytování chtějí po jiných ne. Jedu tam na dovolenou, tak nechci hned na letišti řešit problémy. Dokonce prý i volají do těch hotelů a potvrzují si rezervace, takže ani zrušená rezervace na bookingu nemusí stačit. Ja pro svůj klid jsem si zarezervoval ubytování, ale určitě se najdou tací, kteří budou psát že není žádná rezervace potřeba.

Ahoj,

pro lepší orientaci pro návštěvníky toho ostrova jsem se po několika návštěvách rozhodl vypracovat mapku s fotkami La Digue + možnost levného ubytování 25USD/noc!!

La Digue, mapa:

https://www.google.com/maps/d/ed...43786&z=10

Orientační kalkulaci si můžete spočítat tady:

https://docs.google.com/spreadsh...A9VcI/edit

H.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!